رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 شهریور 1396 - 12:40
  • کد خبر : ۱۰۲۷۴
  • مشاهده :  217 بازدید
  • چاپ خبر : شروع به کار سرمربی جدید تیم ملی فوتبال جوانان در سکوت خبری !
چرا فدراسیون اعلام رسمی نکرد ؟!

شروع به کار سرمربی جدید تیم ملی فوتبال جوانان در سکوت خبری !

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در شرایطی کار خود را از روز گذشته آغاز کرده که مسوولان فدراسیون هیچ اعلام رسمی در این مورد نداشتند .

بعد از مدت‌ها سرانجام روز گذشته با انتخاب فرهاد پورغلامی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی جوانان ، این تیم کار خود را به شکل رسمی تر آغاز کرد . 

پورغلامی طبق خبری که روز گذشته در خبرگزاری فارس اعلام شد ، از ساعت ۱۷ کار خود را در مرکز تیم‌های ملی آغاز کرد اما تا به این لحظه هیچ خبری مبنی براین موضوع منتشر نشده است .

سرمربی جدید تیم جوانان در شرایط عادی آن قدر دیر انتخاب شده که جای انتقادات زیادی از مسوولان فدراسیون وجود داشته باشد اما در همین شرایط هم مسوولان فدراسیون قصد دارند این کار را در سکوت خبری پیش ببرند .

جالب است که تا همین هفته ی گذشته صحبت از حضور امیرحسین پیروانی که اکنون سرمربی تیم امید است ، برای حضور در کادرفنی جوانان بود و حتی او جلسه یی هم با کی‌روش داشت اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه به طور ناگهانی خبر رسید که فرهاد پورغلامی سرمربی جدید تیم ملی جوانان شده است .  

به هر حال تیم جوانان ایران از ۲۵ شهریور باید در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۱۸ به مصاف فلسطین ، اردن و سوریه برود  و در این شرایط کار بسیار سخت به نظر می‌رسد .

"خبرگزاری فارس"

telegram

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه