رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 شهریور 1396 - 20:05
  • کد خبر : ۱۰۲۸۸
  • مشاهده :  261 بازدید
  • چاپ خبر : تساوی پر حرف و حدیث در انزلی
ملوان یک بادران یک

تساوی پر حرف و حدیث در انزلی

جنجالی ترین بازی هفته ی سوم لیگ دسته اول را دو تیم ملوان و بادران در انزلی پشت سر گذاشتند .

شاگردان نادر دست نشان و محمد ربیعی که از مدعیان حضور در لیگ برتر محسوب می‌شوند ، در دیداری جنجالی که دو اخراجی نیز به همراه داشت ، به تساوی یک بر یک رضایت دادند .

ملوان نیمه ی اول این دیدار را با پنالتی ایمان باصفا به سود خود خاتمه داد اما نیمه ی دوم یک ۴۵ دقیقه ی جنجالی را برای داور این بازی رقم زد و اعتراضات پیاپی نیمکت بادران را با توجه به تصمیمات جنجالی داور به همراه داشت .

بادران که در تلاش برای به تساوی کشاندن بازی بود ، در دقایق پایانی با اخراج بحث برانگیز کریم اسلامی به دلیل صحنه ی مشکوک به پنالتی بازی را وارد جنجال کرد . در نهایت شاگردان ربیعی موفق شدند روی ضربه ی ایستگاهی ریگی و ۱۰ نفره بازی را به تساوی بکشانند . این اما پایان کار نبود و داور بازی در ثانیه های پایانی با اعلام یک ضربه ی پنالتی به سود ملوان بازی را بار دیگر وارد جنجال کرد و اعتراضات شدید نیمکت در نهایت با اخراج اکبر صغیری ، مهاجم بادران آرام گرفت تا ایمان باصفا پشت دومین ضربه ی پنالتی خود در این بازی بایستد . باصفا اما مقابل مهدی اسلامی ، دروازه بان فصل گذشته ی ماشین سازی در لیگ برتر ناکام ماند تا بلافاصله بعد از این ضربه ، داور سوت پایان بازی را به صدا در بیاورد . 

اعتراضات بازیکنان بادران با سوت پایان بازی نیز ادامه داشت و در نهایت با میانجیگری مسوولان راهی رختکن شدند .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه