رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 شهریور 1396 - 20:20
  • کد خبر : ۱۰۳۷۹
  • مشاهده :  337 بازدید
  • چاپ خبر : سعید به خودش سیلی زد

سعید به خودش سیلی زد

۴۰ دقیقه از نبرد با کره برای تیم ملی ایران ، صرف خنثی‌کردن بمبی شد که سعید عزت‌اللهی در تیم کار گذاشته بود .

کارلوس کی‌روش به سبک همه ی جدال‌های قبلی‌اش با کره ، برای وارد کردن ضربه ی نهایی به این تیم در نیمه ی دوم برنامه داشت اما حرکت کودکانه ی عزت‌اللهی در زمین ، تساوی را به مهم‌ترین خواسته ی تیم ملی از این جدال بدل کرد . ایران بدون هافبک دفاعی جوان ، هیچ گلی دریافت نکرد و نتیجه ی قابل قبولی به دست آورد اما این نتیجه ، برای تبرئه ی مرد شماره ی شش تیم ملی کافی به نظر نمی‌رسد . کارلوس کی‌روش در جریان بازی بارها به قضاوت پیتر گرین استرالیایی معترض شد اما تصمیم داور مسابقه در نشان دادن کارت قرمز به سعید ابداً اشتباه نبود . او با پا به سر بازیکن حریف ضربه وارد کرده و بعید نیست حتی بعد از این اخراج هم با محرومیت‌هایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا رو به رو شود .

بدون تردید اگر این حرکت در یک بازی حساس‌تر و شرایط خاص‌تر از سوی هافبک جوان تیم ملی سر زده بود ، عزت‌اللهی برای همیشه در فهرست مهره‌های مغضوب کی‌روش قرار می‌گرفت اما این بازیکن خوش‌شانس بود که اخراج‌اش تاوان سنگینی برای تیم ملی نداشت . سعید که از شروع فصل هنوز در روستوف به میدان نرفته ، همین امروز تیم تازه‌اش (آمکار) در فوتبال روسیه را شناخت . او بخشی از مسابقه ی تیم ملی با سوریه نخواهد بود و از حالا فرصت خواهد داشت تا روی باشگاه جدیدش تمرکز کند . ستاره‌هایی مثل روزبه چشمی ، امید نورافکن و علی کریمی ، آماده ی به چالش کشیدن عزت‌اللهی برای حضور ثابت در تیم ملی هستند .

کافی است او یک بار دیگر اشتباهی شبیه به این را مرتکب شود تا همه ی آن‌چه در ماه‌های گذشته در تیم ملی به دست آورده را به سادگی هر چه تمام‌تر از دست بدهد . او یک فوتبالیست بااستعداد و خوش‌آتیه است اما اگر در زمین نتواند احساسات‌اش را کنترل کند ، از تیم ملی طرد خواهد شد . سعید ، بازنده ی روز تساوی تیم ملی بود . بازیکنی که به سر حریف ضربه وارد کرد و به صورت خودش ، سیلی زد . 

"محمدحسین عباسی _ آی اسپورت"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه