رفتن به بالا
  • شنبه - 18 شهریور 1396 - 21:05
  • کد خبر : ۱۰۵۲۲
  • مشاهده :  290 بازدید
  • چاپ خبر : جشن ایسلندى ملوانى ها جلوى چشم رشتى ها + عکس

جشن ایسلندى ملوانى ها جلوى چشم رشتى ها + عکس

بازیکنان و کادرفنى ملوان در پایان بازى از حمایت اندک هواداران خودى تشکر کردند .

ملوان که در یک بازى حساب شده و بابرنامه توانست در رشت دربى گیلان را به سود خود خاتمه دهد ، در پایان بازى جلوى چشمان مغموم رشتى ها به جشن ایسلندى پرداختند .

هواداران ملوانى که تحت تدابیر امنیتى نیروى انتظامى قرار دارند ، در پایان بازى در سکوى خود محبوس شدند و اجازه ی خروج نیافتند تا اسکورت لازم براى جلوگیرى از هرگونه اتفاقى براى آن ها صورت گیرد .

این در حالى است که در سکوهاى رو به رو هواداران رشتى در سکوت کامل و بى توجه به درخواست براى خروج روى سکو نشسته اند و به این شکست تلخ فکر مى کنند .

البته بعد از دقایقى یکى از هواداران ملوان با رفتن روى یکى از برجک هاى استادیوم شهید عضدى و نصب پرچم ملوان باعث خشم طرف مقابل شده و فحاشى هایى نیز شکل گرفت .

نصب این پرچم باعث شکسته شدن فنس هاى جلوى تماشاگران و حمله هواداران به سمت طرفداران ملوان شد تا  نیروى انتظامى و یگان ویژه به زمین ورود کنند .

ثانیه هایى بعد نیروى انتظامى این پرچم را به پایان کشید تا خشم هواداران سپیدرودى تا حدود زیادى فروکش کند .

با این حال طرفداران هر دو تیم قصد خروج از استادیوم را ندارند و به خط و نشان کشیدن علیه یکدیگر با وجود گذشت بیش از ٢٠ دقیقه از بازى مى پردازند .

 

"ورزش سه"

 

telegram

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “جشن ایسلندى ملوانى ها جلوى چشم رشتى ها + عکس”

  • فرهاد مجیدی says:

    این حرکات زیبنده ی مردم با فرهنگ استان نیست ،،، کارشناسان علوم اجتماعی باید نسخه‌یی برای این گونه موارد ببیچند . مگه میشه دو شهر همسایه که اشتراکات زبانی ، فرهنگی ، اجتماعی اش به هم گره خورده در زمینه ی ورزش که ماهیتش شادابی روحی و روانی جامعه ست ، این گونه بر روی هم تیغ بکشند ، چرا و چه گونه به این سمت رفتیم که تحمل یک باخت رو نداربم و میخوایم گلوی یکدیگر رو پاره کنیم . متولیان فرهنگی هم که خواب تشریف دارن ، این اتفاقات هرسال پررنگ تر میشه . اگر نخواییم مسوولین رو مقصر بدونیم ، پس وظیفه ی کیه که به این غایله پایان بدن ، مگه مردم ایران دشمن هم هستند ، چرا تا بیست سی سال پیش اینجوری نبود ، لطفاً کالبد شکافی بشه ، چون هرسال بدتر از سال قبله . جای تاسف داره اگر بخوان آقایان مسوول توجیه کنن این اعمال رو . زنده باد ملوان و ملوانی .

ارسال دیدگاه