رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 شهریور 1396 - 09:34
  • کد خبر : ۱۰۵۵۱
  • مشاهده :  207 بازدید
  • چاپ خبر : نیمی از تیم‌های لیگ برتر حذف شدند !
یک هشتم نهایی در قرق لیگ یکی‌ها ؛

نیمی از تیم‌های لیگ برتر حذف شدند !

هشت تیم لیگ برتری در نخستین بازی جام حذفی فصل جدید شکست خوردند تا شگفتی در این مسابقات از همین ابتدا رقم بخورد .

رقابت‌های مرحله ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی فصل ۹۷-۹۶ از روز پنج‌شنبه هفته ی گذشته آغاز شد و تا دیشب ادامه پیدا کرد که به غیر از تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران و همچنین نفت مسجدسلیمان و گسترش فولاد ، سایر تیم‌ها بازی‌های خود را انجام دادند .

سه روز قبل تیم‌های لیگ برتری سپاهان و پدیده از جام حذفی کنار رفتند که شکست این تیم‌ها در خانه ی خود و به دست تیم‌های لیگ برتریِ صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی رقم خورد و علاوه بر آن ها تیم‌های میعاد مغان اردبیل و سیراف کنگان از این رقابت‌ها حذف شدند .

دو روز قبل هم سه تیم لیگ برتری در جام حذفی شکست خوردند ؛ سایپا و علی دایی برابر اکسین البرز شکست خوردند ؛ پارس جنوبی در جم به نساجی مازندران باخت و ذوب‌آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان مغلوب فجرسپاسی شیراز شد و تنها تیم استقلال تهران بود که توانست برابر تیم لیگ یکی گل‌گهر سیرجان به برد برسد و همچنین گل‌ابریشم از سد نیروی زمینی عبور کند .

اما شگفتی‌سازی تیم‌های کم نام و نشان و حذف لیگ برتری‌ها دیروز و دیشب هم ادامه داشت ، طوری که بادران تهران توانست ۳ بر یک  برابر پیکان به پیروزی برسد ؛ ملوان انزلی در وقت‌های اضافه سپیدرود رشت را شکست دهد و ایرانجوان بوشهر هم از سد فولاد خوزستان عبور کند .

با این نتایج هشت تیم لیگ برتریِ سپاهان ، ذوب‌آهن ، پدیده ، پیکان ، پارس جنوبی جم ، سایپا ، سپیدرود و فولاد از جام حذفی کنار رفتند و مطمئناً تعداد تیم‌های لیگ برتری کنار رفته از مرحله ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی بیشتر هم خواهد شد ، چراکه از بین پرسپولیس و نفت تهران یک تیم به جمع ۱۶ تیم پایانی می‌رود و از سوی دیگر ممکن است نفت مسجدسلیمان ، صدرنشین لیگ یک گسترش فولاد قعر جدولی لیگ برتر را حذف کند .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه