رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 شهریور 1396 - 14:53
  • کد خبر : ۱۰۵۵۶
  • مشاهده :  213 بازدید
  • چاپ خبر : نظرمحمدی : جو مسمومی توسط برخی از آدم‌ها در شهر رشت و سپیدرود ایجاد شده است

نظرمحمدی : جو مسمومی توسط برخی از آدم‌ها در شهر رشت و سپیدرود ایجاد شده است

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت : برخی جوّ تیم و شهر رشت را مسموم کردند ، اما من مثل چسبیده‌های فوتبال این شهر نیستم و کنار می‌روم .

علی نظرمحمدی در مورد استعفایش از سرمربی‌گری سپیدرود گفت : باید از همه ی کسانی که در ۳ سال گذشته از تیم سپیدرود و من حمایت کردند ، تشکر کنم ، هوادارانی که عاشق سپیدرود بودند و هستند و همواره در بردها و باخت‌ها تیم سپیدرود را حمایت کردند . از تمام بازیکنانی که در ۳ فصل گذشته با تمام وجودشان برای موفقیت تیم تلاش کردند ، تشکر می‌کنم ، چه آن هایی که اکنون در تیم سپیدرود حضور دارند ، چه بازیکنانی که امروز دیگر در کنار ما نیستند .

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تصریح کرد : دوست دارم سپیدرود در لیگ برتر باقی بماند و فوتبال شهرم همواره در بالاترین سطح قرار بگیرد . من مثل چسبیده‌های فوتبال شهر رشت نیستم که می‌خواهند به هر قیمتی در تیم سپیدرود و فوتبال شهر رشت باقی بمانند . سال ۹۳ تیم داماشی را بستم که در لیگ برتر ماند . در ۳ فصل گذشته هم سپیدرود را بدون بودجه ی آن چنانی حفظ کردم ، با تلاش خودم و همکارانم و بازیکنان سپیدرود و همچنین حمایت و همدلی که در استان گیلان به وجود آمد ، توانستیم سپیدرود را از لیگ ۲ به لیگ برتر برسانیم اما متاسفانه اکنون جو مسمومی توسط برخی از آدم‌ها در شهر رشت و سپیدرود رواج پیدا کرده ، من هم ترجیح دادم برای حفظ آرامش سپیدرود از این تیم بروم و هرگز کنار سپیدرود نباشم تا این تیم به آرامش و موفقیت برسد . از آقایان رهنما ، دکتر افتخاری و علی بهارمست مدیر تیم که در ۳ سال گذشته عاشقانه کنار سپیدرود بودند و به من و تیم کمک کردند ، تشکر می‌کنم ، دیگر قصد بازگشت به سپیدرود را ندارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم . من سپیدرود را از لیگ دسته دوم به لیگ برتر آوردم و اکنون هم این تیم در لیگ برتر در خطر سقوط نیست و امیدوارم سپیدرود همیشه سربلند و موفق باشد .

"خبرگزاری فارس"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه