رفتن به بالا
  • سه شنبه - 21 شهریور 1396 - 17:21
  • کد خبر : ۱۰۵۸۷
  • مشاهده :  127 بازدید
  • چاپ خبر : الماسخاله : بعد از دربی گیلان درگیری نداشتیم

الماسخاله : بعد از دربی گیلان درگیری نداشتیم

رییس هیات فوتبال گیلان با بیان این که دربی گیلان نسبت به گذشته بهتر و کم حاشیه‌تر برگزار شد و گزارشی از درگیری داخل و بیرون ورزشگاه نداشتیم ، گفت : بخش افسر امنیت باشگاه ها باید فعال شود و نظم ورزشگاه ها را برعهده بگیرد .

فرامرز الماسخاله با بیان این که فضای ورزشگاه های کل کشور شرایط نامناسبی دارد ، اظهار داشت : وضعیت تمام ورزشگاه های کشور شبیه به هم است و تنها در شهرهایی که هواداران بیشتری در ورزشگاه حضور پیدا می کنند ، این اتفاق نمود بیشتری پیدا می یابد .

رییس هیات فوتبال استان گیلان افزود : در یک رسانه به اشتباه از سوی من عنوان کردند که لیدرها در رشت باج می گیرند و این حرف درست نیست و من گفتم عدم سازماندهی ساختاری باشگاه ها در تمام ایران موجب شده تا بعضی افراد که هر عنوانی می توانند داشته باشند ، بیش از حد به بازیکنان و مربیان نزدیک شوند و این جریان در کل کشور متاسفانه اپیدمی شده است .

وی با اشاره به این که باشگاه های ما به دلیل مشکلات بنیادینی که دارند ، نمی توانند بر مبنای پروتکل های ای اف سی خودشان نظم ورزشگاه را تامین کنند ، اذعان داشت : در حال حاضر نه باشگاه‌ها توان اداره کردن امنیت استادیوم‌ها را دارند و نه فدراسیون و سازمان لیگ امکاناتی برای کنترل تماشاگران در اختیار دارند .

الماسخاله با بیان این که برای سالم سازی جو ورزشگاه ها ارتباط مستقیم باشگاه و نیروی انتطامی اصلی ترین راه حل است ، افزود : اگر باشگاه‌ها بتوانند افسر امنیت داشته باشند و این افسر امنیت فقط یک اسم برای گرفتن مجوز حرفه یی نباشد و نیرو در اختیار داشته باشد و بتوانند با ماموران انتظامی هماهنگ شوند ، می‌توان به راحتی فضای مناسبی روی سکوها به‌وجود آورد .

رییس هیات فوتبال گیلان گفت : دربی گیلان نسبت به گذشته بهتر و کم حاشیه‌تر برگزار شد و گزارشی از درگیری در داخل و بیرون ورزشگاه مخابره نشد و در مقایسه با همین دربی هفته ی گذشته که در برنامه ی نود هم به آن پرداخته شده بود ، در شرایط مناسبی برگزار شد ؛ اما بازهم به شخصه از جو استادیوم‌های ایران راضی نیستم .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه