رفتن به بالا
  • سه شنبه - 21 شهریور 1396 - 17:38
  • کد خبر : ۱۰۵۹۱
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : اعلام تاریخ اردوی تیم ملی به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه با توگو و روسیه

اعلام تاریخ اردوی تیم ملی به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه با توگو و روسیه

زمان برگزاری دو دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم های توگو و روسیه مشخص شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ برنامه های آماده سازی تیم ملی برای حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ – روسیه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پیگیری می شود و  تیم ملی فوتبال کشورمان دو بازی دوستانه در دو فیفادی (پنجم و دهم اکتبر) برگزار می کند .
برهمین اساس ملی پوشان ایران از پنجم مهرماه (۲۷ سپتامبر) به منظور انجام دو دیدار تدارکاتی وارد اردوی آماده سازی می شوند . اولین بازی دوستانه ایران روز پنج شنبه ۱۳ مهرماه (۵ اکتبر) مقابل توگو برگزار می شود . محل  برگزاری این دیدار متعاقباً از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می شود .
گفتنی است ، توگو در سال های اخیر یکی از تیم های مطرح افریقایی بوده است . این تیم تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است که کاپیتان آن ها مهاجم اسبق منچسترسیتی ، امانوئل آدبایور است . با توجه به این ذهنیت که امکان رویارویی با تیم های افریقایی در قرعه کشی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ – روسیه وجود دارد ، بازی با توگو فرصت مناسبی برای تیم ملی فراهم می آورد تا بازیکنان با تیم های افریقایی آشنا شوند و تجربه کسب کنند .
همچنین دیدار دوم تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه برگزار می شود .  بازی با این تیم به عنوان میزبان جام جهانی از قبل اعلام شده بود . ضمن این که فرصت بسیار خوبی برای رقابت با تیم های بین المللی سطح بالا است و رویارویی با تیم های مطرح دنیا برای فوتبال ایران اعتبار به همراه دارد .
لازم به توضیح است ، ملی پوشان روز سه شنبه ۱۸ مهرماه (۱۰ اکتبر) از ساعت ۱۹ به وقت محلی در شهر کازان به مصاف روسیه می روند .
telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه