رفتن به بالا
 • سه شنبه - 28 شهریور 1396 - 16:49
 • کد خبر : ۱۰۶۹۳
 • مشاهده :  321 بازدید
 • چاپ خبر : دست نشان : پژمان هیچ وقت پا پس نمی‌کشد

دست نشان : پژمان هیچ وقت پا پس نمی‌کشد

نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان بندرانزلی می گوید که ۵ ماه از بازسازی ورزشگاه تختی می گذرد ؛ ولی تا حالا هیچ پیشرفتی در کار دیده نمی شود .

نادر دست نشان سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در مورد کسب پیروزی ۳ بر ۲ مقابل تیم منسجم مس کرمان و این که تیمش در آستانه ی از دست دادن سه امتیاز حساس این دیدار بود ، به خبرنگار “ورزش سه” گفت : وقتی تیم جوان می شود ، نتیجه همین است ، ولی خداراشکر داشتن پژمان نوری در مرکز زمین به ما کمک کرد . به خاطر آماتور بودن و عصبانی شدن ظرف ۳ دقیقه تمام زحمت هایی که کشیدیم را از دست دادیم . اشتباهات داوری هم همیشه همراه تیم است و باید یاد بگیریم که سازمان تیمی مان را از دست ندهیم .

وی در مورد گل هایی که تیم ملوان پس از کسب پیروزی ۲ بر صفر دریافت کرد ، ادامه داد : گل اول خطایی گرفته شد و مسی ها سریع بازی را شروع کردند ؛ از غافلگیری محض ما استفاده کردند و گل زدند . روی گل دوم هم توپ کمانه کرد و گل تساوی را خوردیم . شرایط بسیار بدی بود و خدارا شکر که پژمان را در میانه ی میدان داشتیم . تعویض هایی که کردیم هم جواب داد تا به راحتی پیروزی را از دست ندهیم .
دست نشان در مورد کیفیت خوب مس کرمان افزود : مس کرمان هم تیم خوبی بود و سبکی با ما بازی کردند که فکرش را نمی کردیم . آن ها خط میانی ما را از کار انداخته بودند . با آنالیزی که داشتیم ، مثل خودشان بازی کردیم و خوشحالم که بچه هایم به این خودباوری رسیده اند که در بازی که نتیجه را از دست می دهند ، به بازی بر می گردند . این دومین بار بود که در این فصل این اتفاق افتاد .

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی که دلیل اصلی بازگشت نوری به این تیم پس از کنار گذاشته شدن توسط مایلی کهن بود ، در مورد کیفیت نوری خاطرنشان کرد : به نظرم پژمان یک الگوی فوتبالی هم برای جوانان ملوان و هم فوتبال ایران است . یک فوتبالیست حرفه یی کامل که همه چیز حرفه یی بودن مثل استراحت مناسب ، تغذیه درست و … را رعایت می کند و هیچ وقت پا پس نمی کشد . یک سری از بازیکنان تحمل تمرینات سنگین را ندارند یا دوست ندارند غذای مناسب بخورند یا استراحت مناسب داشته باشند . به هر حال یک بخشی را مشکل دارند که نمی توانند مثل پژمان باشند و با رعایت این مسایل است که پژمان الان می تواند یک الگو برای فوتبالیست ها باشد .

دست نشان در مورد این که مشکل ورزشگاه تختی انزلی چیست که هیچ پیشرفتی در بازسازی آن دیده نمی شود ، اضافه کرد : ما هم گیر کردیم و دلیل این داستان را نمی دانیم . مردم هم مثل شما از ما سوال دارند و ما نمی دانیم چه جوابی در مورد ورزشگاه بدهیم . از آخرین بازی که در ورزشگاه تختی انجام شده ، ۵ ماه می گذرد ولی هنوز هیچ پیشرفتی در کار دیده نمی شود و نمی دانیم چه زمانی می خواهد این سازندگی ادامه داشته باشد . ملوان با توجه به جایگاهی که دارد ، به استادیوم ۵۰ هزار نفری نیاز دارد ؛ اما شهری که قبل از انقلاب تاریخچه ی فوتبال ایران بوده ، حالا به این روز افتاده است .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “دست نشان : پژمان هیچ وقت پا پس نمی‌کشد”

 • کاش گل پژمان رو هم کمک داور می دید تا ملوان اون دو گل مسخره رو نمی خورد ؛
  روی هر دو گل ، هم دفاع و هم گلر مقصر بودن …
  باز گلی به جمال پژمان …
  به هر حال امیدوارم که ملوان باز هم بهتر و بهتر بازی کنه .

 • پژمان عالیه … عالی … هرچی از این بشر بگم کمه … به هرچی هم توی فوتبال رسید ، حقش هستش … کسی که توی پرسپولیس برای هر مربی فیکس بود و یا در استقلال بحران زده هم فیکس بود ، نشون میده کیه …

ارسال دیدگاه