رفتن به بالا
  • جمعه - 5 آبان 1396 - 16:28
  • کد خبر : ۱۱۲۶۲
  • مشاهده :  933 بازدید
  • چاپ خبر : حاشیه های بازی ملوان – استقلال خوزستان + (عکس)

حاشیه های بازی ملوان – استقلال خوزستان + (عکس)

سرمربیان دو تیم ملوان و استقلال خوزستان قبل از مسابقه با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند .

نادر دست نشان سرمربی ملوان به عنوان میزبان به سمت نیمکت استقلال خوزستان رفت و به سرمربی و همراهان این تیم خوشامد گفت . ویسی و دست نشان با یکدیگر عکس یادگاری هم گرفتند .

* حسین قنبری و مرادی دو بازیکن ملوان بودند که به سمت عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان آمدند .

* حدود ۶ هزار تماشاگر این مسابقه را از نزدیک تماش کردند . این بازی در مرحله ی یک هشتم جام حذفی است .

* بخشی از سکوهای ورزشگاه تختی انزلی همچنان به دلیل شرایط ایمنی تماشاگران بسته است و هواداران اجازه ی حضور در این بخش ورزشگاه را ندارند .

* تماشاگران ملوان به شدت این تیم را تشویق کردند .

بازی با نتیجه ی ۲ بر صفر به سود استقلال خوزستان به پایان رسید .

"خبرگزاری فارس"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “حاشیه های بازی ملوان – استقلال خوزستان + (عکس)”

  • فرهاد مجیدی says:

    آقای دست نشان باز هم توجیه !!!!! شمایی که همه میگن استاد در لیگ برتری کردن تیم های دسته یک ،،، خودت قبول داری حرفاتو از سه حالت خارج نیست ، یا شما دروغ میگی یا هیات مدیره ، یا جفتتون دارین به مردم دروغ میگین ، یعنی ما نمیفهمیم که تیم ضعیفه ، اول فصل گفتی بازیکن مورد نیاز مون رو گرفتیم ، دو ناخدا تو یه کشتی نمیگنجن . رضاییان گفت تیم رو با نظر دست نشان بستیم ، با این که میدونستی لیگ یک نفس گیره ، عذاب خودش رو داره ، یادمون نمیره عکسی که با معاون اجرایی باشگاه انداختی ، متوجه شدیم که پشت پرده چه خبره ، تازگی نداره هر کی به طناب ایشون آویزون شد ، سقوط کرده ،،، الان هم مثل مرد در مقابل زالوهای باشگاه قد علم کن تماشاگران هم پشت سرت ، تیم رو تقویت کن ، نه با گرفتن مهاجم دسته چندم ، یا از امید و جوانان باشگاه ، یه فراخوان بده ببین چه طور بازیکن با عشق میاد تو ملوان ، به شرطی که گوش به حرف خناسان ندی ،،،کسانی که واژه ی پر طمطراق دکتر رو بدوش میکشن و سمت دارن لطفاً ننالن ، فکر کنن و چاره اندیشی ، پشت سرمربی باشن . بذارین به جای هفت میلیارد کذایی هشت میلیارد هزینه بشه ، حداقل برای یکبار هم که شده ببینیم با خودمون چند چندیم . باشگاه شده ارث بابای بعضی ها ، نه سواد دارن نه علم روز رو ،،، چند ساله دارن از رانت استفاده میکنن ، یک ریال به تیم کمک نمیکنن که هیچ ، یک ریال از حقوق شون رو هم نمیبخشن . یارو تا الان رسمی خدمت کرده بود ، بازنشسته شده بود . بابا برین دیگه آخه چی میخواین از این قوی محتضر ،،، پیشکسوتای هیچ تیمی اینجوری نیستن . اینا به جای این که دست باشگاه رو بگیرن پای تیم رو میگیرن که بخوره زمین . خدایا آشفته کن زندگی کسانی رو که با تیم ما اینکار رو میکنن .

ارسال دیدگاه