رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 آبان 1396 - 21:22
  • کد خبر : ۱۱۳۸۷
  • مشاهده :  386 بازدید
  • چاپ خبر : آمار ضعیف قوهای انزلی دور از خانه
سه امتیاز از 6 دیدار بیرون از خانه ؛

آمار ضعیف قوهای انزلی دور از خانه

تیم ملوان بندرانزلی علیرغم این که از فجرسپاسی شیراز پیش افتاده بود ، با گل ثانیه های پایانی بازی را به میزبان خود واگذار کرد تا همچنان نتایج ضعیف دور از خانه ی این تیم ادامه دار باشد .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تاکنون از ۱۱ دیداری که انجام داده ، ۱۶ امتیاز کسب کرده و در پایان هفته ی دوازدهم رتبه ی یازدهم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است . یک دیدار معوقه ی این تیم هم مقابل مس رفسنجان برگزار خواهد شد که به دلیل حضور شاگردان دست نشان در مسابقات جام حذفی با تاخیر رو به رو شده است .

اما نکته ی جالب توجه در مورد تیم دست نشان این است که آن ها از ۶ دیداری که بیرون از خانه برگزار کرده اند ، تنها سه امتیاز کسب کرده اند ؛ یعنی ۳ شکست و سه تساوی در کارنامه ی آن ها ثبت شده است .

علاوه بر این در سه دیدار گذشته‌ی دور از خانه ، آن ها بازی برده را با تساوی و شکست عوض کرده اند ؛ آن ها در مقابل نفت مسجدسلیمان با ۲ گل از حریف خود پیش بودند که در نیمه ی دوم دو گل از میداوودی باعث شد تا با تساوی زمین مسابقه را ترک کنند ؛ اتفاقی که در مقابل ایران جوان بوشهر هم تکرار شد و امروز در مقابل فجرسپاسی با حالتی تلخ تر ادامه یافت ، چرا که آن ها بازی برده را با شکست در شیراز پایان دادند .

دست نشان که در بازی های دور از خانه ابتدا به دنبال گل نخوردن و کسب تساوی است ، با نتایجی که کسب کرده نیاز به تغییر استراتژی در سیستم خود دارد تا در بازی های آینده با جبران امتیازات از دست رفته در دیدارهای خارج از خانه به جمع مدعیان صعود اضافه شود .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه