رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 29 اردیبهشت 1395 - 11:00
 • کد خبر : ۱۱۵۴
 • مشاهده :  444 بازدید
 • چاپ خبر : آخرین وضعیت ملوانان
احمدزاده ماندنی ، مازیار سر دوراهی

آخرین وضعیت ملوانان

پس از سقوط ملوان به لیگ یک کشور جلسه ی هیات مدیره ی ملوان برای تصمیم گیری در مورد آینده ی این تیم برگزار می شود .

پس از آن که ملوانان راهی دسته ی یک شدند ، هیچ یک از مسوولان این تیم حاضر  به پاسخگویی در مورد آینده ی این تیم نیستند و همین موضوع باعث شده تا آینده ی بازیکنان و کادرفنی این تیم نامشخص باشد . 
گفته می‌شود ، بین سوم تا ششم خرداد جلسه ی اعضای هیات مدیره ی باشگاه برگزار می شود و به احتمال زیاد احمد دنیامالی رییس هیات مدیره ی باشگاه به همراه محمد احمد زاده سرمربی این تیم در سمت خود ابقا می شوند .
همچنین شنیده شده که بازیکنانی مانند : حسین ماهینی ، کنعانی زادگان و سیدحسین حسینی از جمع ملوانان جدا می شوند و وضعیت برخی مانند مازیار زارع هم نامعلوم است . با این حال حضور بازیکن سربازهایی مانند سیاوش حق نظری ، شهاب کرمی ، نیما میرزازاد ، حسین شنانی ، فرزاد جعفری و حامد نورمحمدی مشخص است و آن ها در جمع ملوانان باقی می مانند . 
 پژمان نوری هم در تیم باقی می ماند اما سرنوشت دیگر بازیکنان همچنان نامشخص است .
———-
باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۵ دیدگاه برای “آخرین وضعیت ملوانان”

 • واقعاً اشتباه ترین کار ، نگه داشتن احمدزاده هست …
  مربی یی که دفاع ملوانو نابود کرد ، در امتیازگیری هم تو چند سال گذشته ، هیچ‌وقت موفق نبوده …
  آقایون آزموده را آزمودن خطاست ؛
  بعدش مگه عملکرد سه ساله ی فرهاد پورغلامی تو ملوان بد بوده … چرا یه فرصت دیگه بهش نمیدن آخه …!؟
  آقا به خدا من بچه ی صومعه‌سرا هستم ، هیچ گونه آشنایی با آقای پورغلامی ندارم !!

 • از قدیم گفتند آدم عاقل یک اشتباه را دو بار تکرار نمی کنه ، اما ظاهراً این آدم هایی که مثلاً دارند ملوان را اداره می کنند اصرار دارند یک اشتباه را چندین و چندبار تکرار کنند !!!
  پس سال دیگه باید به داماش در لیگ دست دوم بپیوندیم !
  رو هم چیز خوبیه !!!

 • گرفتن تیم از فرهاد ، ممی ۴ برد پیاپی آورد بعدش ۲۱ بازی بدون برد که تا آستانه ی سقوط پیش رفتیم و ما را سکته داد و حالا هم ۸ بازی یک برد که آن هم به خاطر جو ناشی از فوت مهرداد بود یعنی ۲۱+۸ بازی ۲۹ بازی یک برد !!!

 • استعفای دسته جمعی هیات مدیره ؛ مدیرعامل ، کل کادرفنی و تعدادی از بازیکنان که باند مستحکمی برای خودشون درست کردند به قول معروف دولت در دولت درست کردند حداقل کاری است که باید انجام بشه ، حالا که سقوط کردیم باید یک خانه تکانی حسابی کنیم کاری که چندسال پیش باید شروع می کردیم .
  باید به دوران اقتدار ملوان و ارایه ی فوتبال زیبا ، سلحشورانه ، تهاجمی زمان جام تخت جمشید ، دهه ی ۶۰ ،همین زمان پورغلامی که فوتبال تیکی تاکای چشم نوازی انجام می دادیم برگردیم .
  ایران ملوان

 • اخبار ضد و نقیض درباره ی خرید امتیاز تیم نفت توسط باشگاه ملوان همچنان ادامه دارد . امروز هم شایعه شد که سیروس محجوب مالک سابق ملوان قصد دارد امتیاز نفت را برای انزلی‌چی‌ها خریداری کند اما او این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد مسوولان نفت هم خبر مذاکره‌ی شان با باشگاه ملوان را تکذیب کرده‌اند .

ارسال دیدگاه