رفتن به بالا
 • سه شنبه - 14 آذر 1396 - 22:13
 • کد خبر : ۱۱۷۱۵
 • مشاهده :  1147 بازدید
 • چاپ خبر : سخنی دوستانه با سرمربی ملوان
نامه ی وارده :

سخنی دوستانه با سرمربی ملوان

اگر بهمن خان صالح نیا که آن را به حق پدر معنوی ملوان می نامند و افتخار ۳ قهرمانی و ۳ نایب قهرمانی در جام حذفی و چندین دوره کسب بهترین تیم شهرستانی از زمان جام تخت جمشید … را در کارنامه داشته ، نتواند به طور خصوصی عملکرد شما را نقد کند ، پس چه کسی و به چه نحوی شایسته ی انتقاد از جناب عالی می باشد ؟

نادر دست نشان ، به حق یکی از بهترین مربیان حال حاضر کشورمان به شمار می آید و تاکنون توانسته کارنامه ی خوبی از خود به جا بگذارد ، از این که “نادر” حاضر شده هدایت ملوان را بر عهده بگیرد ، خیلی خوشحالم و با توجه به جدیت و سختکوشی این مربی و بازیکنان ملوان در تمرینات به آینده تیم خوشبین هستم . او مربی ی کاربلدی است و من از عملکرد و رفتارش در کنار زمین و جدیتش در تمرینات خیلی خوشم می آید . او یک مربی شمالی است که به آب و هوای شمال نیز آشنایی کامل دارد . (ورزش۳ ، ۳۱ خرداد ۹۶)
سرمربی محترم باشگاه پرافتخار ملوان انزلی ، جناب آقای نادر دست نشان ، مصاحبه ی مطبوعاتی شما بعد از بازی با شهرداری ماهشهر را شنیدم . متاسفانه همانند مصاحبه یی که حدود دو هفته قبل انجام شد ، شاهد تعرض غیرمنصفانه ی شما به بهمن خان صالح نیا بودیم و از حمایت ایشان از شما در ابتدای فصل و انتقاد در شرایط فعلی که به گفته شما (هوا پس است) انتقاد کردید و مدعی شدید که این کارها به تیم ضربه می زند !
جناب دست نشان همان طور که در شروع این نوشته ، نظرِ ابتدای فصل بهمن خان را عیناً نقل کردم ، ایشان از شما حمایت کامل کردند . پس با شروع کار شما نه تنها مشکلی نداشتند بلکه با تمام فشاری که از سوی بسیاری از هواداران تیم برای استفاده از سرمربی بومی بوده ، انتقادات این دسته از هواداران را به جان خرید و عملاً در رسانه ها از شما حمایت کرد .
اما اکنون که با توجه به عملکرد فنی شما ، بر فرض آن که ادعای شما را حمل بر صحت قرار دهیم ، نسبت به نوع تمرین شما (فرسایشی بودن تمرینات) انتقاد داشته ، آن هم نه در سطح رسانه بلکه به طور خصوصی ، این امر موجب مشکل سازی برای شما و تیم شما می شود ؟
جناب دست نشان ، آیا ابتدا تیم تحت مدیریت شما نتایج دور از انتظار و ضعیف کسب نموده ، سپس ایشان به عنوان عضو کمیته ی فنی ، آن هم به طور خصوصی نه در سطح رسانه منتقد نوع تمرینات شما شده ؟ یا تیم شما در خط موفقیت و با ارایه ی بازی های با کیفیت سیر می کرده و ایشان در سطح رسانه اقدام به انتقاد و حاشیه سازی برای شما کرده است ؟
اگر بهمن خان صالح نیا که آن را به حق پدر معنوی ملوان می نامند و افتخار ۳ قهرمانی و ۳ نایب قهرمانی در جام حذفی و چندین دوره کسب بهترین تیم شهرستانی از زمان جام تخت جمشید … را در کارنامه داشته ، نتواند به طور خصوصی عملکرد شما را نقد کند ، پس چه کسی و به چه نحوی شایسته ی انتقاد از جناب عالی می باشد ؟
آقای دست نشان فکر نمی کنید این عمل شما مصداق کامل «فرافکنی» است ؟
شما پس از چهار هفته توانستید یک پیروزی در خانه به دست آورید ، بلافاصله شروع به زیر سوال بردن اسطوره ی ملوان بهمن خان صالح نیا کردید ، اگر همانند ایشان نه در دسته یک بلکه در سطح جام حذفی با شکست تیم های پرسپولیس و استقلال قهرمان ایران می شدید ، لابد باید تمام پیشکسوتان ملوان را جهت دست بوسی جلوی شما به صف می کردیم !!!
آیا تا به حال مصاحبه ها و وعده های ابتدای فصل خود را مرور کرده اید ؟
آقای دست نشان توصیه ی دوستانه ی ما به شما حفظ حرمت هاست .
برای توجیه عملکردتان سرمست از یک پیروزی ، پس از هفته ها ناکامی ، اندازه ی خود را بدانید و فراتر از آن پا مگذارید .
 
           اندازه نگه دار که اندازه نکوست – هم لایق دشمن است هم لایق دوست

ع – راد

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۱۴ دیدگاه برای “سخنی دوستانه با سرمربی ملوان”

 • بهمن خان !
  ملوان رو نجات بده !

 • اگر پیشکسوتان ما قدری اتحاد داشتند ، ایشان و امثال ایشان به خودشون اجازه نمی دادند که برای حفظ موقعیتشون ، همه کس و همه چیز را زیر سوال ببرند .
  خلاصه ما ملوانی ها باید یک روزی در عمل ، نه در حرف متحد باشیم .

 • آقای دست نشان ، واقعاً حد و اندازه ی خودت را بدان و پات را از گلیم ات فراتر نذار !

 • آقای دست نشان حق داری ، چون اگر به جای شما یک مربی بومی بود ، چند هفته ی اول ما غریبه پرست ها کلاس اش را تعطیل کرده بودیم .
  جداً در حق ات خیلی حوصله کردیم ، پس اندازه نگه دار …

 • ملوانان و انزلی چی ها سرشان را بالا بگیرند ! ما همیشه به ملوان سربلند بالیده و می بالیم و به آن افتخار می کنیم ؛ این تیم مظلوم ، محروم و کم بضاعت که مورد بی مهری دوست و دشمن قرار گرفته را دوست داریم !” ملوان از اسب افتاده از اصل که نیافتاده ! – به تیم های حال حاضر لیگ برتر و لیگ ۱ نگاه کنید : از پرسپولیس ، سپاهان ، استقلال ، … گرفته تا حتی همین سپیدرود رقیب دیرینه ی ملوان نگاه کنید : حتماً چند فوتبالیست و حتی مربی بزرگ در آن ها می توانید سراغ بگیرید که در مکتب ملوان پرورش یافته و یا حداقل چند فصلی پیراهن ملوان را پوشیده و در ملوان توپ زده و چهره شده اند و ملوان سخاوتمندانه سکوی صعود آن ها بوده است . پرورش و تحویل ده ها بازیکن شاخص به فوتبال کشور و حتی سطح ملی و دنیا (عزت اللهی ها) . ملوان باید بخود بیاید و ملوانان عزیز باید اعتماد به نفس از دست رفته ی خود را بازیابند . پیراهن ملوان معجزه می کند ! – دوستان و همشهریان به عشق پنجاه سال افتخارآفرینی ملوان و ملوانان برای خطه ی شمال و به ویژه مردم انزلی ، با هم به تیم کمک کنیم و خودزنی نکنیم و ندانسته آب به آسیاب دشمنان ملوان شکوهمند و اسطوره آفرین نریزیم ! به قول معروف اگر گوشت هم را می خوریم ، استخوانش را نزد دشمنان ملوان نیندازیم ! – چه مایه دردناک است که تلویزیون گیلان ، علی رغم این که ده ها میلیارد تومان از قبل پخش بازی های ملوان در طول چند دهه ی حضور تیم در رده ی برتر فوتبال کشور درآمد داشته ، اکنون از پوشش بازی های تیم طفره می رود و به هزاران شهروند گیلانی هوادار تیم دهن کجی می کند (در حالی که سایر مراکز تلویزیونی استانی در پوشش مسابقات تیم هایی بی ریشه و نوظهوری مثل ، بادران ، اکسین ، برق جدید ، …. سنگ تمام گذاشه اند؟!)- به امید همنوایی دوستان و ملوانان و صعود و طلوع دوباره ی قوی سپید خزری !

 • فرهاد مجیدی says:

  اندازه نگهدار که اندازه نکوست///هم لایق دشمن ست و هم لایق دوست
  آقای دست نشان ما با شما اختلاف شخصی نداریم ، گاهاً اشتراک نظر هم داریم ،، اما مرد مومن شما به هیچ تیمی نه نگفتی ،،، مگه بده یه پیشکسوت اونم در حد و اندازه ی بهمن خان صالح نیا بخواد از سر خیر نظر بده ،،، رزومه ی شما در کنار رزومه ی ایشان مثل دانشگاه پیام نور در مقابل دانشگاه شریفه ،،، لطفاً خودت رو کنترل کن ، یادت رفت به تیم علی لطیفی باختی ،،، مگه اول فصل همه جوره کبکت خروس نمی خوند ؟؟؟ چی شد پس ؟ یادت رفت فریاد زدیم این تیم با این بازیکن ها حتی با دو ماه آماده سازی هم نمیتونه لیگ برتری بشه … گفتی هرکس رو در هر پستی نیاز داشتم ، گرفتم نکنه پسرت سینا رو میگفتی ؟؟؟ ، مرد حسابی بهمن خان که همون اول فصل وقتی خناسان فرهاد پورغلامی رو فراری دادن ، واسه کنترل هیجاناتِ طرفدار ، از شما دفاع کرد ، جو آروم شد ،،، پس لطفاً بدون حاشیه ادامه بده ، هنوز معجزه نکردی ، فیل هوا بره ، تیم در رده ی هشتم نهمه ، بازی عقب افتاده هم نامعلوم ،،، تو این اوضاع و احوال تیم ، شما دیگه آتیش بیار معرکه نباش ،،، ما که لعنت ابدی خداوندی رو حواله مسببین این اوضاع می کنیم ، وقتی چاپیدن حتی ته بشقاب رو لیسیدن الان کجان ، سفره ی باشگاه رو غارت کردن ، مجیز بعضی رو واسه چندرغاز پول گفتن ، از پشت به باشگاه خنجر زدن ، حاضر بودن هر نوع خسارت رو به بدنه ی باشگاه وارد کنن تا بعضی ها سرمربی نشن ، آخه چه قدر تنگ نظری ؟؟؟ در چنین فضایی آقای دست نشان اومد ، شانس آوردیم جزو تیم های بالا نبودیم وگرنه این آقا خدا رو بنده نبود ، الان هم دیر نشده انزلیچی زیر بار منت هیچ کس نمیره ، بازم تکرار می کنم مرد رهی بفرما این گوی و این میدان ، اگه نمیتونی بذار برو ،،، حداقل حفظ حرمت بشه ،،، یادمون نمیاد تماشاگران جلوی اتوبوس تیم رو بگیرن ، باید متوجه بشی فشار روحی و روانی برای ما چقدر طاقت فرسا شده که کار به اینجا رسیده . فارغ از این که یه تعداد افراد معلوم الحال تو همه ی ورزشگاه ها هستن که حالت طبیعی ندارن ، اما قریب به اتفاق تماشاگران از عملکرد شما ، پسرت و تیم ناراضین ، مگه جرمه ؟؟ شما چند بازی رو ببر نتیجه رو ببین . ایران من با ملوان قابل تحمله .

 • با سلام ، کسی حق نداره به اسطوره های ملوان بی احترامی کنه چون تمام افتخارات ملوان مربوط به همین عزیزان هست .

 • خطاب به گردانندگان سپید نیوز ؛ باید عرض کنم که شما هم مقصرید !
  یادتون رفته که همین پارسال مایلی کهن نتایج خودشو در تاریخ ملوان بی سابقه می خوند !؟
  چند بار کامنت گذاشتم که یه مصاحبه با این بابا بکنید ، ببینین واسه چی توهم زده !؟
  حالا هم دست نشان بعد چند هفته یه تیم جدولی رو برده به خیالش که آپولو هوا کرده !!
  یادتونه که مدیرانی مثل درودگر و دنیامالی و محجوب و رضاییان ، خودشونو آخر مدیریت می دونستن و شما سکوت می کردین !؟
  نتیجه میشه همین که یکی مثل دست نشان که تو شهر خودش نمی تونه کار کنه ، میاد به پدر ملوان توهین می کنه !!

 • خدمت دوستان عزیزی که کامنت کذاشتن چه موافق و چه مخالف عرض کنم با توجه به این که وضعیت مالی ملوان خرابه و اشخاصی در فضای ملوان تنها به منافع شخصی خویش می اندیشند و لاف سینه چاکی ملوان را می زنند و شناسایی آن ها اگر میسر می گشت صدای تشت رسوایی شان تا آن سر دنیا می رفت . اینان در این موقعیت حساس که از هر طرف ملوان را بازیچه ی جناحی و منفعت طلبی خویش قرار داده اند ، و موجبات حزن و اندوه را برای مردم خوب انزلی ارمغان آورده اند ، در آینده پاسخگوی اعمال ننگین شان خواهند بود . وظیفه ی هواداران واقعی ملوان خاموش گردانیدن این شعله های افروخته میان مدیران ، پیشکسوتان و هواداران آن می باشد ؛ اگر قرار بر این باشد که ما هم به این آتش دامن بزنیم ، از ملوان در آینده ی نزدیک حتی چیزی باقی نخواهد ماند . تلویزیون رشت با ما سر عناد دارد ، ما با خودمان و بازیکنان و کادرفنی و پیشکسوتان درگیریم . آیا میان شما کسی نیست که این آتش برپا شده را خاموش کند و با درایت و تدبیر دلسوزانه راه ملوان را برای رسیدن به اهداف والا روشنایی بخشد . با اتهام و توهین و جنگ آیا ملوان بزرگ ، این قوی سپیدِ زیبا پروازیدن خواهد گرفت ؟ بیایید صادقانه با هم فکری و رفاقت زخم های این قوی زیبا را مرهم نهیم و نه این که خود زخمی باشیم در بدن .

 • آقای سیاوش عزیز ، سکوت در مقابل کجروی ها موجب شده که وضعیت ما به این حال اسفناک برسه ، حمایت از ملوان به معنی چشم بستن به سو تدبیرها نیست ! الان بعضی از مدیران سعی در جایگزین کردن فردی در ملوان به جای دست نشان هستند که اگر موفق شوند ، دقیقاً از چاله به چاه افتادن هست !
  برای چندمین بار می خواهند ، آزموده را بیازمایند !!!

 • دوست عزیز آقا سعید ، منظورتون جایگزینی کدام مربی به جای دست نشانه ؟
  اگه جواب بدین ممنون میشم !؟

 • سعید جان . ما که تصمیم گیرنده نیستیم ، یعنی هوادار ملوان هیچ رابطه یی با دست اندرکاران نداره ، یعنی قطع کردن که خودشون برای تیم تصمیم بگیرن ، من میگم ما به عنوان طرفدار باید این آشوب رامدیریت کنیم ، نه این که خود چوب برداریم و هیزم زیر آتش بگذاریم . تا اوضاع از اینی که هست بدتر بشه . اگه شما دستی در تصمیم گیری دارید ، پس حرف شما صحیح خواهد بود . ببخشید آقا سعید عزیز

 • mehranneusha عزیز ، همان کسی که ملوان با او به دسته یک سقوط کرد !

 • mehranneusha says:

  سعید عزیز ، واقعاً متاسفم … اصلاً باورم نمیشه که دوباره بخوان احمدزاده رو بیارن …!؟
  من فکر می کنم لجبازی با آقا فرهاد که از دوره ی مدیریت درودگر ! شروع شد و همچنان ادامه داره ، ملوانو به این روز انداخته … کاش قدر آقا فرهاد رو می دونستن !!

ارسال دیدگاه