رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 آذر 1396 - 08:57
  • کد خبر : ۱۱۸۹۶
  • مشاهده :  437 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان : شرایط برای کار کردن خیلی سخت است
نام ۱۲ بازیکن را به باشگاه داده‌ام

دست نشان : شرایط برای کار کردن خیلی سخت است

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : تا زمانی که مشکلات باشگاه حل نشود در تمرینات ملوان حاضر نمی‌شوم .

نادر دست‌نشان در مورد وضعیت ملوان گفت : در ملوان مشکلات زیادی داریم ، این مشکلات تیم را آزار می‌دهد ، امکانات ما خیلی ضعیف است و در شان نام باشگاه ملوان نیست . در ابتدای فصل هم به دلیل مشکلات مالی نتوانستیم بازیکنان مدنظر خود را جذب کنیم . از سویی دیگر عده‌ ی محدودی از تماشاگران بازیکنان را از نظر روحی و روانی تحت فشار قرار می‌دهند .

وی افزود : تمامی این مسایل را به مدیریت باشگاه گفته‌ام ، ابتدا باید منابع مالی تیم مشخص شود ، حقوق بازیکنان تامین شود . با این شرایط وضعیت خیلی سخت است ، مدیریت باشگاه هم به من قول داده تا مشکلات را حل کند ، من هم منتظرم تا مشکلات مالی برطرف شود و سپس در تمرینات ملوان حاضر شوم .

وی در مورد حلالیت خواستن از هواداران یا کادرفنی ملوان گفت : من باید حلالیت بخواهم یا آن ها ؟ ۲۵ امتیاز برای این تیم در چنین شرایطی کسب کردم ، اگر مشکلاتی که گفتم نبود شرایط تیم قطعاً بهتر می‌شد . حدود ۱۰ نفر هستند که در ورزشگاه تقسیم می‌شوند و به نوامیس بازیکنان ما فحاشی می‌کنند ، همین افراد معدود باعث می‌شوند دست و پای بازیکنان در زمین بلرزد . آیا این رفتار در شان یک طرفدار فوتبال است ؟ فوتبال برای نشاط است .

دست‌نشان در مورد این که از روز سه‌شنبه در تمرینات ملوان شرکت می‌کند یا نه ، گفت : نمی‌دانم ، من منتظرم تا مشکلات تیم حل شود سپس به تمرینات بیایم .  شرایط برای کار کردن خیلی سخت است .

وی در مورد جذب بازیکنان مدنظرش گفت : فهرست ۱۲نفره‌یی برای جذب به باشگاه داده‌ام تا شش نفر آن ها را برای ملوان جذب کنند ، اگر این اتفاق بیفتد ، شرایط به سود ملوان می‌شود .

"خبرگزاری فارس"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه