رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 29 آذر 1396 - 17:54
 • کد خبر : ۱۱۹۲۶
 • مشاهده :  451 بازدید
 • چاپ خبر : از خشم کی‌روش بترسید …

از خشم کی‌روش بترسید …

بازیکنان تیم ملی یادشان باشد اگر صاحب موقعیت کنونی شده‌اند باید شدیداً ممنون توجه و لطف کی‌روش باشند و از موقعیتی که برای آن ها فراهم شده سو استفاده نکنند .

 این دیگر یک واقعیت عینی است که بازیکنان برای رسیدن به شهرت بیشتر باید در تیم‌های پرسپولیس و استقلال بازی کنند . همین امروز بازیکنان بسیار خوبی در تیم‌های دیگر داریم که شاید مردم به ندرت آن ها را با اسم و چهره بشناسند اما بازیکنان در استقلال و پرسپولیس خیلی زود چهره می‌شوند . این روزها اما یک اتفاق تازه هم رخ داده‌‌ ؛ به دلیل محبوبیت بسیار زیاد تیم ملی و سرمربی‌‌اش کارلوس کی‌روش ، بازیکنانی که ملی‌پوش هستند هم در کانون توجه ی افکار عمومی قرار می‌گیرند و چهره می‌شوند . کی‌روش به بازیکنان جوان میدان می‌دهد‌‌ ؛ حتی شده که او به بازیکنی در ۱۹ سالگی اعتماد کرده و او را به میدان فرستاده است .

بازیکنانی که سابقه ی حتی یک دقیقه حضور در لیگ را ندارند یا گذرشان به استقلال و پرسپولیس نیفتاده هم در تیم کی‌روش به چهره‌های شناخته شده تبدیل شده‌اند . یکی از مشکلاتی که امروز ایجاد شده اما همین شناخته شدن برخی بازیکنان ملی‌پوش است‌‌ ؛ آشنایی آن ها با تعدادی از بازیگران تازه‌کار سینمای ایران باعث مسایلی شده که در ‌شان فوتبال ایران و حتی سینما نیست . پیغام و پسغام‌ها در فضای مجازی و حتی رواج شایعات بی‌اساس ، بی‌جنبه بودن برخی از همین بازیکنان و طبعاً بی‌توجهی بازیگرانی که معرف حضور همه هست ، شرایطی ایجاد کرده که بازیکنان ملی در مهم‌ترین سال دوران فوتبال شان کمی دچار حواس‌پرتی شوند .

کی‌روش البته به این‌جور حواشی توجه نمی‌کند و بازیکنان را در اردوهای ملی و روند فنی آن ها در باشگاه‌ها ارزیابی می‌کند اما اگر این قضایا ادامه پیدا کند ، دور نیست روزی که خون کی‌روش هم به جوش بیاید . بازیکنان تیم ملی یادشان باشد اگر صاحب موقعیت کنونی شده‌اند باید شدیداً ممنون توجه و لطف کی‌روش باشند و از موقعیتی که برای آن ها فراهم شده سو استفاده نکنند . بازیکن تیم ملی باید حواس خودش را معطوف به رقابت‌های جام جهانی‌ کند . به آن هایی که در باد این شهرت خوابیده‌اند ، حتماً توصیه می‌کنیم از خشم کی‌روش بترسند .  او به مسایل انضباطی حساس است و شاید دیگر لطفش شامل حال بعضی‌ها که از جاده ی اصلی خارج شده‌اند ، نشود . 

"خبرورزشی"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “از خشم کی‌روش بترسید …”

 • قابل توجه ی سعید عزت اللهی عزیز …
  فوتبالتو نابود نکن !

 • خوب شد این متن را دیدم . چون تصمیم داشتم قبل از شما عزیزان به خاطر همشهری بودن و از همه مهم تر به خاطر ارزش و احترام گیلان و شهر عزیزمان انزلی یادآوری یی به دوست عزیزمان سعید عزت اللهی بنماییم تا اندکی بیشتر هوشیار و بیدار باشد .
  … زیرا به دست آوردن ارزش و جایگاهی اینچنینی به همین سادگی نیست و نخواهدبود ، بلکه با تلاش و زحمت دوستان و همت و پشتکار شما دوست عزیز می باشد .
  پس خواهش می کنیم هم جنابعالی بیشتر هوشیار و بیدار باشی و هم بیشتر مواظب اطراف خود و همچنین رسانه ها باشی .
  زیرا از دست دادن چنین ارزش و جایگاهی از آب خوردن هم آسان تر است .

ارسال دیدگاه