رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 دی 1396 - 11:39
  • کد خبر : ۱۱۹۶۷
  • مشاهده :  337 بازدید
  • چاپ خبر : شاید در ملوان نمانم

شاید در ملوان نمانم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : شاید با برکناری من به تیم ملوان کمک شود ، مسوولان انزلی بدانند که به مردم و هواداران ملوان بدهکارند .

نادر دست نشان در مورد دلیل غیبتش در تمرینات تیم ملوان گفت : غیبتم در تمرینات ملوان از نظر خودم موجه بود . ملوان تیم بزرگی است و همه باید کمکش کنند . باید به تیم‌های بزرگ و پرهوادار مثل ملوان و نساجی کمک شود . مردم در شهر انزلی به ملوان عشق می‌ورزند . مسوولان شهر انزلی باید بدانند که به مردم و هواداران ملوان بدهکار هستند . همه باید به ملوان کمک کنند . اگر شهر انزلی شاداب و پرنشاط است یکی از دلایلش همین تیم ملوان است .  همه باید به ملوان کمک کنند .

وی افزود : من خودم عاشق ملوان هستم و برای همین به این تیم آمدم . مسوولان همه باید به ملوان کمک کنند ، در حال حاضر فقط حاج آقا خسته بند نماینده ی مردم انزلی در مجلس بار تیم را به دوش می کشد ولی همه ی مسوولان باید از تیم حمایت کنند . کمک و حمایت هم فقط نباید مادی باشد ، شاید با برکناری نادر دست نشان بتوانند به ملوان کمک کنند ! من خودم غم ملوان را می‌خورم و شاید در ملوان نمانم .

سرمربی ملوان با اشاره به مشکلات باشگاهش گفت : بازیکنانم مشکلات زیادی دارند اما من نمی‌خواهم همه ی مشکلات را بازگو کنم و روی خیلی از این مسایل سرپوش گذاشته‌ام . باور کنید من تعارف نمی‌کنم که می‌گویم اگر کسی بهتر از من می‌تواند ملوان را هدایت کند بیاید و سرمربی شود . این تعارف نیست . خواهش می‌کنم اگر کسی می‌تواند ملوان را به لیگ برتر بیاورد وارد گود شود ، من از او استقبال هم می‌کنم .

"خبرگزاری فارس"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه