رفتن به بالا
  • جمعه - 8 دی 1396 - 18:22
  • کد خبر : ۱۲۰۱۰
  • مشاهده :  383 بازدید
  • چاپ خبر : توضیحات دست‌نشان درباره ی حضور دو بازیکن استقلال در تمرینات ملوان

توضیحات دست‌نشان درباره ی حضور دو بازیکن استقلال در تمرینات ملوان

سرمربی ملوان بندرانزلی توضیحاتی در مورد حضور دو بازیکن جوان استقلال در تمرینات ملوان ارایه کرد .

نادر دست‌نشان در خصوص شرایط تیم ملوان بندرانزلی و مشکلات باشگاه اظهار داشت : به کار خود ادامه می‌دهیم . مشکلات همچنان پابرجاست ، اما هیات مدیره ی باشگاه ملوان و خسته‌بند (نماینده ی مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی) پیگیر حل مشکلات هستند و قول‌هایی دادند که منتظر عملی شدن آن ها هستیم .

وی مشکلات مالی را بخشی از مشکل باشگاه ملوان دانست و گفت : ما در تقویت تیم به مشکل خورده‌ایم . باید منتظر باشیم ابتدا تیم‌های پولدار یارگیری کنند و سپس به دنبال بازیکنان مورد نظر خود برویم . زمانی که بازیکنان سایر تیم‌ها با مشکلات ما آشنا می‌شوند ، سخت به تیم ما می‌آیند . به امکاناتی نیاز داریم که امیدوارم فراهم شود . تماشاگران ما عاشق ملوان هستند و حق مردم انزلی بیش از این هاست .
 
سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان این که منتظر رفع مصدومیت بازیکنان تیمش است ، تصریح کرد : روز چهارشنبه پنج بازیکن تیم به آموزشی سربازی رفته بودند . این در حالی است که بازیکنان باید در نیم‌فصل در تمرینات حضور یابند تا کیفیت تیم را در نیم‌فصل دوم بهبود ببخشیم . این موضوع کار را برای ما سخت می‌کند که چند بازیکن به صورت ناگهانی برای کارهای آموزشی سربازی از تیم جدا شوند .
 
دست‌نشان با گلایه دوباره از شرایط مالی بد ملوانان تصریح کرد : از لحاظ امکانات ، واقعاً در سطح بسیار پایینی هستیم . مدیرعامل باشگاه شبانه روزی برای حل مشکلات تلاش می‌کند . همچنین با وجود این که خسته‌بند وظیفه ی تامین منابع مالی تیم را بر عهده ندارد ، اما او هم به خاطر علاقه‌یی که دارد ، در راستای حل مشکلات تیم زحمت می‌کشد تا امکانات ما در حد تیم‌های متوسط لیگ یک باشد . مردم انزلی ملوان را دوست دارند و باور نمی‌کنند ما چنین مشکلاتی داشته باشیم . با حمایت مسوولان و تماشاگران ، بازیکنان ما از جان خود هم برای سربلندی ملوان مایه می‌گذارند .

وی درباره ی عکسی که از سالارزاده بازیکن ملوان در رسانه‌ها منتشر و گفته شد این بازیکن به خاطر مشکل پوشاک باشگاه ، با لباس یک تیم خارجی در دیدار تدارکاتی ملوان به میدان رفته است ، خاطرنشان کرد : بازیکنان ما به دلیل احترامی که برای او قایل هستند ، به او لباس تمرینی تیم را دادند . برای سایر بازیکنان لباس تمرین نداشتیم و از کاور استفاده کردیم . با توجه به این که این دیدار دوستانه بود ، در این مورد خیلی سخت‌گیری نکردیم . 

سرمربی ملوان با بیان این که بازیکنان استقلال و پرسپولیس گاهی در دیدارهای تدارکاتی با کاور به میدان می‌روند و این ارتباطی به کمبود امکانات ندارد ، گفت : باشگاه تلاش کرده که با این مشکلات مواجه نباشیم . کمبودهایی داریم اما مشکل لباس نداریم . با این حال انزلی آب و هوای خاصی دارد و با توجه به این که این شهر در مجاورت دریا قرار دارد ، با سرمای شدید طوفانی می‌شود . این سرما می‌تواند از نظر جسمی به بازیکنان صدمه بزند و آن ها باید امکانات مجهزتری چون گرمکن و کلاه داشته باشند .

دست‌نشان درباره ی اضافه شدن عظیم گوک و فردین نجفی دو بازیکن استقلال به تمرینات ملوان گفت : نجفی به خاطر بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات امیدها ، نمی‌تواند به ملوان بیاید و دیگر در تمرینات حضور نخواهد داشت . عظیم گوک اما باید سرباز شود و در تمرینات ما حضور دارد . روز گذشته هم عملکرد خوبی داشت و امیدوارم حضور این بازیکن در ملوان قطعی شود .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه