رفتن به بالا
  • شنبه - 16 دی 1396 - 12:02
  • کد خبر : ۱۲۰۵۷
  • مشاهده :  274 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان : از مسوولان بپرسید چرا ملوان شرایط سختی دارد

دست نشان : از مسوولان بپرسید چرا ملوان شرایط سختی دارد

سرمربی تیم فوتبال ملوان‌بندرانزلی گفت : ما از تعطیلات نیم‌فصل به خوبی استفاده نکردیم ، چرا که توان مالی خوبی نداشتیم و نتوانستیم آن طور که باید و شاید از اردو استفاده کنیم .

نادر دست‌نشان در خصوص بازی مقابل برق جدید شیراز در هفته ی هجدهم رقابت‌های لیگ دسته اول گفت : تیم برق شیراز از تیم‌های خوب نیم‌فصل اول بود ، تیمی است بسیار محکم و دونده ، مطمئناً با تغییراتی که در کادرفنی ایجاد شده ، تفکرات تاکتیکی این تیم هم فرق کرده است ، بازی سختی خواهد بود با توجه به این که تیم ما مشکلات خاص خودش را دارد اما امیدوار هستیم بازی خوبی را مقابل این تیم انجام دهیم و امتیاز کامل را کسب کنیم .

دست‌نشان در ادامه در خصوص این که آیا از تعطیلات نیم فصل اول استفاده کردید یا خیر ، گفت : ما از تعطیلات نیم‌فصل به خوبی استفاده نکردیم ، چرا که توان مالی خوبی نداشتیم و نتوانستیم آن طور که باید و شاید از اردو استفاده کنیم ، هنوز مشخص نیست نفرات جدیدی که جذب کردیم آیا مجوز حضور در رقابت‌ها را می‌گیرند یا خیر ، ما با این بازیکنان قرارداد بسته‌ایم اما با توجه به این که مشکلات مالی جزیی داریم ، در صدور کارت به مشکل برخوردیم و امیدواریم هرچه زودتر این مشکل برطرف شود .

سرمربی تیم فوتبال ملوان‌بندرانزلی در خصوص این که چرا ملوان که تیمی بسیار مردمی است ، در حال حاضر شرایط سختی دارد ، گفت : به نظر من این بحث را باید به کارشناسان خوب فوتبال و حتی شما خبرنگاران واگذار کنیم ، شما باید از مسوولان سوال کنید . ما همیشه امیدوار هستیم ، انسان به امید زنده است ، ان‌شاالله مشکلات ما هرچه زودتر برطرف شود .

"خبرگزاری فارس"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه