رفتن به بالا
  • سه شنبه - 19 دی 1396 - 18:35
  • کد خبر : ۱۲۰۸۴
  • مشاهده :  180 بازدید
  • چاپ خبر : دست‌نشان : با این شرایط نباید توقع صعود به لیگ برتر را داشت

دست‌نشان : با این شرایط نباید توقع صعود به لیگ برتر را داشت

سرمربی ملوان با انتقاد از شرایط مالی تیمش ، با وجود توقعات زیاد هواداران کار در انزلی را بسیار دشوار دانست .

نادر دست نشان سرمربی ملوان بندرانزلی در خصوص تساوی بدون گل این هفته ی تیمش مقابل برق جدید شیراز گفت : ما در شرایط سختی پا به این مسابقه گذاشتیم و واقعاً یک امتیاز ارزشمند کسب کردیم . برای اولین بازی خودمان در دور برگشت ۴ بازیکن جدا شده داشتیم و چند بازیکن را هم به دلیل مصدومیت از دست دادیم . در مورد پژمان نوری هم که دوره ی نقاهتش را به تازگی پشت سر گذاشته ، ریسک نکردیم تا در چمن مصنوعی شیراز دوباره مصدوم نشود .

وی ادامه داد : اکثر بازیکنان به دلیل مسایل مالی از جمع ما جدا شدند و علی فاطمی و مهدی رستمی هم به دلیل پارگی رباط صلیبی و مینیسک نتوانستند ما را همراهی کنند . برای همین ساختار اصلی تیم مان را از دست داده بودیم . اما کسب این نتیجه و یک امتیاز در خانه ی حریف برای مان ارزشمند بود . هرچند ما بازی رفت را یک بر صفر برده بودیم و برتری روانی نسبت به حریف داشتیم .

از طرفی ما در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی اقدام به جذب عظیم کوک ، میلاد احمدی ، حافظ یعقوبی و شهاب زندی کردیم اما در ثانیه های آخر برای بازی کردن آن ها مردد بودیم . چون سازمان لیگ به دلیل بدهی باشگاه کارت بازی این ۴ بازیکن را صادر نمی کرد که با چک هایی که مسوولان باشگاه در اختیار مسوولان برگزاری مسابقات گذاشتند ، در نهایت کارت بازی ۲ نفر صادر شد . در واقع این بازی را با گروکشی برگزار کردیم .

سرمربی ملوان در خصوص مشکلات مالی تیمش گفت : متاسفانه با رفتن آقای دنیامالی شرایط خیلی سخت شده و در تامین منابع مالی با مشکلات زیادی مواجه هستیم . به دلیل همین مشکلات مالی چند بازیکن هم قصد جدایی داشتند که با صحبت هایی که داشتیم فعلاً آن ها را منصرف کرده ایم .

وی ادامه داد : سقف قرارداد در تیم ۱۵۰ میلیون تومان است ، آن هم برای ۲ نفر و الباقی بچه های ما سرباز هستند و با حداقل ها برای تیم بازی می کنند و با این شرایط نباید توقع صعود به لیگ برتر را داشت .

دست نشان با اشاره به شرایط سخت کار در انزلی گفت : مردم انزلی علی رغم اشراف به مشکلات موجود ، عدم صعود به لیگ برتر را نمی پذیرند و همین باعث شده همواره حواشی زیادی برای تیم ایجاد شود . ما تلاش خود را می کنیم اما با وجود مشکلات زیاد باید از ملوان توقع منطقی داشت .

"ورزش سه"