رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 21 دی 1396 - 18:43
  • کد خبر : ۱۲۱۰۳
  • مشاهده :  233 بازدید
  • چاپ خبر : چراغ سبز نادر دست نشان به تیم فوتبال خونه به خونه

چراغ سبز نادر دست نشان به تیم فوتبال خونه به خونه

نادر دست نشان سرمربی قایم شهری ملوان بندرانزلی در رقابت های فصل جاری فوتبال دسته یک جام آزادگان با توجه قرارگیری نامش در فهرست جانشینان احتمالی “جواد نکونام” سرمربی مستعفی خونه به خونه ی بابل برای برگشت به تیم هم استانی خود ابراز تمایل کرد .

سرمربی فعلی تیم ملوان انزلی گفت که خونه به خونه یکی از تیم های خوب لیگ دسته یک جام آزادگان است و هدایت کادرفنی این تیم مازنی برای هر مربی از جمله خودم افتخار بزرگی است .

نادردست نشان در گفت و گویی اظهار داشت : من تا پایان فصل با تیم ملوان انزلی در لیگ دسته یک قرارداد دارم و تاکنون نیز هیچ صحبتی از سوی مسوولان خونه به خونه برای هدایت این تیم با ما نشد .

وی اضافه کرد : هر اتفاقی در فوتبال قابل پیش بینی است و من به عنوان شهروند مازنی چنان چه شرایط از لحاظ فنی و قانونی برایم فراهم شود ، افتخار می کنم که بتوانم به تیم هم استانی ام کمک کنم .

** وضعیت نامشخص خونه به خونه علت رفتن نادر 

نادر دست نشان در مورد علت رفتنش از خونه به خونه در پایان فصل گذشته گفت که مالکان این تیم پس از پایان فصل تمایل زیادی برای تیمداری نداشتند و این گونه به نظر می رسید که حداقل در لیگ یک تیمداری نخواهند کرد .

سرمربی سابق خونه به خونه ی بابل اظهارداشت : پس از آن بحث خرید امتیاز یکی از تیم های لیگ برتری نفت تهران و مشکی پوشان مشهد از سوی مالکان خونه به خونه مطرح شد و در این گیر و دار وضعیت نامشخص ، من با ملوان انزلی به توافق رسیدم .

نادردست نشان پس از برکناری از تیم لیگ برتری صنعت نفت آبادان ، اواخر نیم فصل دوم گذشته ی این رقابت ها هدایت تیم دسته اولی خونه به خونه را بر عهده گرفت .

پیش از ورود دست نشان به خونه به خونه علی مرزبان هدایت این تیم مازنی را بر عهده داشت .

اگرچه نادر دست نشان در پنج بازی آخر نیم فصل دوم سال گذشته که هدایت خونه به خونه را بر عهده داشت ، در این تیم کارنامه ی خوبی برجای نگذاشت ، ولی همچنان یکی از پنج گزینه ی احتمالی برای هدایت این تیم مازنی است که این روزها پس از رفتن جواد نکونام از این تیم بدون سرمربی است .

تیم خونه به خونه با ۱۸ بازی در رقابت های لیگ دسته یک با ۲۹ امتیاز در رده ی پنجم قرار دارد و هفته ی آینده نیز در خانه میزبان مس کرمان است .

تیم ملوان انزلی که نادر دست نشان از گزینه های مطرح برای هدایت خونه به خونه ، عهده دار مربی گری اش است ، از ۱۸ بازی گذشته لیگ یک با ۲۶ امتیاز در رده ی ۹ جدول قرار دارد .

"دی اسپورت"

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه