رفتن به بالا
  • سه شنبه - 3 بهمن 1396 - 19:29
  • کد خبر : ۱۲۲۱۵
  • مشاهده :  239 بازدید
  • چاپ خبر : مهلت ۲۰ روزه ی فیفا به باشگاه ملوان

مهلت ۲۰ روزه ی فیفا به باشگاه ملوان

مدیرعامل باشگاه ملوان می‌گوید ، ما حدود ۲۰ روز فرصت داریم تا بدهی پاشنکو را پرداخت کنیم .

مهران نصیری در رابطه با شکایت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از باشگاه صنعت نفت آبادان اظهار کرد : ما مجبور شدیم که به کمیته ی تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کنیم و قرار است که باشگاه صنعت نفت ۱۰۰ میلیون تومان را در فرصت یک ماهه به ما پرداخت کند .

او در رابطه با دلیل این شکایت اظهار کرد : در تعطیلات نیم فصل سال گذشته باشگاه نفت آبادان از ما درخواست کرد که عزیز معبودی را به صورت قرضی به آن‌ها بدهیم . بعد از مکاتباتی که با این باشگاه انجام شد ، قرار بر این شد که مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به عنوان رضایت‌نامه به ملوان پرداخت شود . از آن زمان تاکنون هیچ پولی را از جانب صنعت نفت دریافت نکردیم .

نصیری در ادامه درباره ی خطر کسر ۶ امتیاز از این تیم بابت شکایت سرگیی پاشنکو به فیفا گفت : باشگاه ملوان حدوداً ۲۰ روز مهلت دارد که در شکایت اول او یا حدود ۸۰ هزار دلار پرداخت کند یا با بازیکن مذکور به توافق برسد . هم‌چنین وی برای بدهی قرارداد سری دومش نیز از ما  شکایت کرد اما ما این مقدار بدهی را عادلانه نمی‌دانیم و با فیفا مکاتبه کردیم تا احقاق حق شود .

او در ادامه در رابطه با وضعیت باشگاه ملوان گفت : ما به طور کلی وضعیت نا به سامانی را در انزلی داریم . ملوان مالک ندارد و هیچ اسپانسری از این تیم حمایت نمی‌کند . تنها نماینده ی شهر و اعضای هیات مدیره در تلاش هستند که مشکلات باشگاه را حل کنند . ما از نظر مالی به هیچ ارگان دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی وصل نیستیم . بخش‌های خصوصی که قبلاً در این تیم بودند ، فقط برای این باشگاه کوله‌باری از بدهی را گذاشته‌اند .

او در پایان گفت : هم‌اکنون ٧٠ درصد از بازیکنان تیم‌مان سرباز هستند .

"ایسنا"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “مهلت ۲۰ روزه ی فیفا به باشگاه ملوان”

  • فرهاد مجیدی says:

    واقعاً باید خون گریست به حال باشگاهی با این قدمت . اون بنده ی خدا میخواست پنج میلیون بگیره بره به خانواده اش سرکشی کنه ، آدمای بی تفاوت باری به هر جهت که بر مسند باشگاه تکیه زده بودن ، حداقل نگفتن این بیچاره میهمان انزلیچی ها ست ، چه قدر هم پرخون و با تعجب واسه ما دروازه‌بانی کرد ، میخوام بدونم الان حضرات میکروفون دوست کجان ؟ آقای نصیری مدیریت با ذلت برازنده ی هیچ انسانی نیست ، لطفاً دسته جمعی استعفا بدین بلکه تسلای روحی طرفداران بشین ،،، اینجوری حداقل متوجه میشیم که شجاعت دارین . به خدای احد و واحد نبود شما بهتر از حضور شماست ، این جمله رو به راستی و بدون حقد و کینه میگم ، حداقل دلم میسوزه . آخه این چه جور مدیریته ، یعنی تو این چهار پنج سال که مدیریت پایدار واسه خودتون درست کردین ، نتونستین حداقل یه مالک پیدا کنین ، پس چرا موندین ؟؟؟

ارسال دیدگاه