رفتن به بالا
  • یکشنبه - 8 بهمن 1396 - 20:22
  • کد خبر : ۱۲۲۶۱
  • مشاهده :  281 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان : ملوان را لیگ برتری می‌کنیم
ملوان بچه ی سرراهی نیست

دست نشان : ملوان را لیگ برتری می‌کنیم

سرمربی ملوان بندرانزلی گفت : یک تیم برای روپا بودن هم به کمک مالی نیاز دارد و هم به حمایت معنوی ، دو عاملی که ملوان تقریباً از آن ها بی نصیب است .

سرمربی ملوان می گوید ، ملوان به رغم مشکلات مالی و بی توجهی هایی که می شود همچنان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر است . تیمی که مثل نساجی قطب فوتبال شمال کشور محسوب می شود و طرفداران زیادی هم دارد ؛ ولی با این حال نمی دانم چرا بعضی ها مثل بچه سرراهی با آن برخورد می کنند .

نادر دست نشان ؛ سرمربی ملوان بندر انزلی در خصوص آخرین وضعیت ملوان مطالبی را بیان کرده که می خوانیم :

* تساوی و کسب یک امتیاز از تیم رده دومی بادران که حقیقتاً تیم پرمهره و متمولی است ، نتیجه ی قابل قبولی بود . با متوقف کردن بادران در تهران نشان دادیم در صورت حمایت مادی و معنوی ، توان صعود به رده های بالای جدول و لیگ برتر را داریم . البته در اواخر نیمه ی اول به نظرم داور می توانست دو خطای پنالتی به سود ملوان اعلام کند . در یک مورد مدافع بادران با استوک به کف سر پژمان نوری زد و مانع زدن ضربه ی کاپیتان ملوان شد و در یک صحنه هم بازیکن حریف در محوطه ی ۱۸ قدم با دست توپ را دفع کرد ، طبعاً اگر داور این دو صحنه را می دید و یا اگر داور خط به او کمک می کرد ، نتیجه ی بازی به سود ما رقم می خورد .

* این هفته بازی حساس و مهمی با صبای قم داریم . ما برای این که خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم ، چاره یی غیر از برد نداریم و انشاالله به لطف خدا ، تلاش بازیکنان و حمایت طرفداران هر سه امتیاز بازی با صبا را می گیریم ؛ اما با این حال نباید اسیر ضدحملات و بازی دفاعی حریف شویم . صبایی ها چون جایگاه خوبی در جدول ندارند ، قطعاً مثل راه آهن دفاعی بازی می کنند تا شاید با تک امتیاز راهی قم شوند ؛ اما بازیکنان ملوان با تجربه یی که برابر بازی دفاعی راه آهن به دست آوردند ، خوب می دانند که چه طور باید از لایه های دفاعی حریف عبور کرده و به گل برسند .

* مشکلات مادی و معنوی همچنان باقی است . یک تیم برای روپا بودن هم به کمک مالی نیاز دارد و هم به حمایت معنوی ، دو عاملی که ملوان تقریباً از آن ها بی نصیب است . البته باید از حمایت طرفداران و دلگرمی آن ها به کل تیم ، حمایت های آقای خسته بند ؛ نماینده ی مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و تعداد انگشت شماری از پیشکسوتانی نظیر : غفور جهانی ، محمود پیشگاه هادیان ، محمود ویشگاهی ، مسعود باقری و دو – سه نفر دیگر که طی این مدت از بچه ها حمایت کرده اند ، تشکر ویژه یی بکنم ؛ ولی سایر پیشکسوتان تا امروز هیچ سراغی از ملوان نگرفته اند . قبل از بازی با صبای قم بر مزار زنده یاد سیروس قایقران ؛ اسطوره ی ملوان حاضر خواهیم شد .  بازیکن ارزنده یی که خیلی زود به دیار باقی شتافت و جایش همیشه بین گیلانی ها و همه ی اهالی ورزش خالی است .

* با توجه به بازی های باقیمانده و رویارویی مدعیان با هم در هفته ی جاری و هفته های آتی ، امیدواریم بتوانیم با پیروزی برابر رقبا در جمع چهار تیم اول جدول قرار بگیریم . این هفته نساجی با خونه به خونه بازی دارد ، فجرسپاسی با نفت ، شهرداری تبریز با برق جدید و آلومینیوم با بادران ، تیم هایی که بالاتر از ملوان هستند و ما هم با صبای قم . به نظرم نتایج این بازی ها برای ما هم که در پی صعود هستیم ، اهمیت زیادی دارد و در صورت توقف مدعیان شانس ما برای رسیدن به جمع چهار تیم بالایی را افزایش می دهد .

* طبعاً حساس ترین دیدار این هفته رویارویی تیم های خوب و پرطرفدار نساجی و خونه به خونه است . دو تیمی که به لطف بخش خصوص فارغ از مشکلات مالی هستند . هر دو تیم مدعی صعود هستند . من تجربه ی کار در هر دو تیم را دارم و احترام زیادی برای شان قایل هستم ، به خصوص نساجی که تیم اول و آخر و عشقم بوده و هست .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه