رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 19 بهمن 1396 - 16:49
  • کد خبر : ۱۲۳۸۸
  • مشاهده :  261 بازدید
  • چاپ خبر : تساوی ملوان و دور‌شدن از مسیر لیگ برتر

تساوی ملوان و دور‌شدن از مسیر لیگ برتر

تساوی ملوان و صبای قم ، تیم پرهوادار انزلی را از لیگ برتر دور تر کرد .

در یکی از دیدارهای معوقه از هفته ی بیست و یکم لیگ دسته اول امروز ملوان و صبای قم در انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید .

در این دیدار شهریار مقانلو در دقیقه ی ۹ و پژمان نوری در دقیقه ی ۸۷ برای ملوان گلزنی کردند و امیرحسین مثنایی و داود بهادری در دقایق ۲۴ و ۹۳ گل های صبا را به ثمر رساندند . ملوانان در این بازی یک ضربه ی پنالتی را توسط بابک مرادی در دقیقه ی ۵۷ از دست دادند . جالب این که گل تساوی صبا در دقیقه ۹۳ به ثمر رسید تا بدشانسی انزلی چی ها تکمیل شود .

با این نتیجه ملوان ۳۲ امتیازی شد و با رسیدن به عنوان هشتم کمی از صعود به لیگ برتر با توجه به شرایط جدول دور افتاد . صبای قم نیز یک امتیاز با سرمربی جدیدش کسب کرد و همچنان به بقا امیدوار ماند .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “تساوی ملوان و دور‌شدن از مسیر لیگ برتر”

  • البته من خیلی امیدوارم !
    به هر حال ، سال دیگه و با انحلال بسیاری از تیم ها ، ملوان در لیگ برتر … حضور خواهد داشت ، جدی میگم به خدااااااا

  • بی تجربگی مدافع و مهاجم ملوان در بازی با صبا ، یکی در دفع توپ در نزدیکی محوطه ی جریمه و دیگری در عطش و سهل انگاری برای پنالتی زدن ، به حیثیت ملوان و مربی ضربه زدند و امتیاز حیاتی و زحمت بازیکنان تیم را به باد زدند . اشتباه اجازه ی خروج از ملوان به بازیکنان مجربی چون معبودی و آبشک ، ایمان صادقی و … را مشهود کردند !

ارسال دیدگاه