رفتن به بالا
  • شنبه - 21 بهمن 1396 - 09:15
  • کد خبر : ۱۲۴۰۸
  • مشاهده :  275 بازدید
  • چاپ خبر : ادعای عجیب دست‌نشان درباره ی داوری‌ها

ادعای عجیب دست‌نشان درباره ی داوری‌ها

دست نشان : تا امروز به دلیل اشتباه داوران حدود ۱۵ امتیاز از دست داده‌ایم و اگر این اشتباهات نبود ، ملوان امروز صدرنشین لیگ یک بود .

این روزها که تقریباً ۹۰ درصد سرمربیان لیگ برتری و لیگ یکی ، به شدت به داوری بازی‌ها اعتراض دارند ، نادر دست‌نشان در اعتراض خود ادعای جالبی را مطرح کرده است . او معتقد است که اگر اشتباهات داوری نبود ، ملوان صدرنشین لیگ می‌شد .
به اعتقاد نادر دست نشان ، در بازی با صبای قم داور خطای بازیکن حریف روی وحید حیدریه را که جلوی چشم خود و کمکش رخ داد ، نگرفت و همان توپ وارد دروازه ی ملوان شد تا مثل هفت ، هشت بازی گذشته به دلیل اشتباه داوری ، ملوان متضرر شود .
 نادر دست نشان ، سرمربی ملوان در همین رابطه تاکید می‌کند : «تا امروز به دلیل اشتباه داوران حدود ۱۵ امتیاز از دست داده‌ایم و اگر این اشتباهات نبود ملوان امروز صدرنشین لیگ یک بود . نمی‌دانم چرا همه ی اشتباهات داوری به ضرر ملوان است ؟»
دست نشان همچنین می‌گوید : «همه انتظار دارند ملوان لیگ برتری شود و ما هم دوست داریم لیگ برتری شویم اما با چنین داوری‌هایی قطعاً کارمان سخت‌تر از همه ی مدعیان است و از سویی از ابتدای لیگ تا امروز به جز یکی ، دو نفر ، هیچ مقام و ارگان و مسوولی از شهر و استان هم به ملوان کمک نکرده‌ است .»

"ایران ورزشی - ۲۱ بهمن"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “ادعای عجیب دست‌نشان درباره ی داوری‌ها”

  • خب راست میگه دیگه …!
    خاله منم اگه سبیل داشت ، می شد دایی !!!

  • من در این مورد به آقای دست نشان کاملاً حق می دهم . داوران در لیگ ۱ بیشتر از داوری کارآموزی می کنند و به دلیل بی تجربگی به شدت تحت تاثیر جاروجنجال تماشاگران میزبان و یا نیمکت نشین ها قرار می گیرند . واقعاً بلبشوییه لیگ ۱ ! بیچاره مربیان و تیم های مغضوب ! مثلاً همین صبا در بازی رفت ، با چاقوکشی تعدادی از هوادارانش کنار زمین و در بازی برگشت با هجوم گروهی نیمکت نشین ها به داور کنار ، با ایجاد ترس و استرس امتیاز را به نفع خود تغییر دادند ! واقعاً خیلی دردناکه !

ارسال دیدگاه