رفتن به بالا
  • دوشنبه - 23 بهمن 1396 - 10:35
  • کد خبر : ۱۲۴۲۱
  • مشاهده :  226 بازدید
  • چاپ خبر : پیش بازی ملوان – نساجی

پیش بازی ملوان – نساجی

دیدار‌های هفته ی بیست و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ، روز‌های دوشنبه و سه شنبه برگزار می‌شود .

“باشگاه خبرنگاران جوان” – در یکی از بازی های مهم هفته ، تیم های ملوان بندرانزلی و نساجی مازندران در ورزشگاه تختی انزلی مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند . ملوان که هفته ی گذشته در یک بازی معوقه به مصاف تیم انتهای جدولی صبای قم رفته بود ، باز هم نتوانست انتظارات هوادارنش را برآورده کند و به کسب نتیجه ی تساوی برابر این تیم رضایت داد . شاگردان نادر دست نشان از مجموع ۱۲ امتیاز ممکن در ۴ دیدار برابر تیم های حاضر در منطقه ی قرمز جدول تنها ۴ امتیاز کسب کرده اند .

از سوی دیگر نساجی مازندران که بازی حساس شهرآورد برابر خونه به خونه را با نتیجه ی ۲ بر یک واگذار کرده ، در این دیدار به دنبال جبران است . داوود مهابادی سرمربی نساجی هفته ی گذشته اعتقاد داشت که اشتباهات داور در تعیین نتیجه ی بازی با خونه به خونه تاثیرگذار بوده است . او همچنین گفته که تیمش در دیدار برابر ملوان دنبال جبران شکست در بازی قبلی است . نساجی اکنون با ۳۹ امتیاز و با تفاضل گل کم تر نسبت به تیم خونه به خونه در رده ی چهارم جدول قرار دارد .

“خبرگزاری فارس”نساجی مازندران تیم چهارم جدول هم بازی حساسی در انزلی با ملوان دارد . این بازی برای نادر دست نشان یک بازی خاص است و باید مقابل تیمی قرار بگیرد که در آن هم بازی کرده و هم مربی گری اما فوتبال حرفه‌یی است و قطعاً او برای شکست نساجی تلاش می کند ؛ هرچند ملوان هفته ی گذشته مقابل صبا در خانه متوقف شد .

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه