رفتن به بالا
  • دوشنبه - 23 بهمن 1396 - 19:14
  • کد خبر : ۱۲۴۳۵
  • مشاهده :  175 بازدید
  • چاپ خبر : مردم انزلی با ملوان زندگی می کنند

مردم انزلی با ملوان زندگی می کنند

میرزازاد : بزرگ ترین آرزویم این است که ملوان دوباره به سطح اول فوتبال کشور باز گردد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ نیما میرزازاد دروازه بان جوان ملوان بندرانزلی در مورد شرایط تیمش گفت : ملوان امسال تغییرات زیادی داشته و به نسبت سال های گذشته به مراتب جوان تر شده است . به هر حال این همه تغییر و جذب بازیکن جوان نیاز به زمان بیشتری دارد تا با افکار کادرفنی آشنا شده و با هم هماهنگ شوند .

میرزازاد ادامه داد : اگر بازی هفته های اخیر تیم ما را با ابتدای فصل و حتی اواسط نیم فصل نخست مقایسه کنید ، می بینید که به چه میزان پیشرفت داشته ایم که تنها با همت و تلاش بازیکنان و کادرفنی میسر شده است .

حضور پژمان نوری با آن همه تجربه واقعاً برای تیم ما نعمت است . در واقع تیم ما با داشتن چنین بازیکنانی و مربی مانند دست نشان ، یک تیم کامل است . با تمام احترامی که برای سایر تیم ها قایلم ، واقعاً جای تیم ما با این بازی هایی که انجام می دهد اینجای جدول نیست . ما امتیازات زیادی را تا به اینجای کار از دست دادیم که البته خیلی از آن ها با اشتباهات داوری بوده است .

گلر جوان ملوان بندرانزلی ادامه داد : این که از حالا بخواهیم بگوییم صعود نمی کنیم ، خیلی بی انصافی است . من و هم تیمی هایم می خواهیم تا روزی که روی کاغذ شانس صعود داریم ، تلاش کنیم تا در پایان فصل شرمنده نشویم ، هنوز بازی ها و امتیازات زیادی باقی مانده و تلاش خواهیم کرد تا همه ی آن ها را به طور کامل کسب کنیم .

نیما میرزاد در پایان گفت : اگر یک بار به انزلی سفر کنید ، می بینید مردم انزلی با ملوان زندگی می کنند و برد – باخت تیم واقعاً روی زندگی شان تاثیر می گذارد . امیدوارم در پایان فصل بتوانیم جواب محبت های این عزیزان را بدهیم ، بزرگ ترین آرزویم این است که ملوان دوباره به سطح اول فوتبال کشور باز گردد .

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه