رفتن به بالا
  • سه شنبه - 24 بهمن 1396 - 11:08
  • کد خبر : ۱۲۴۴۲
  • مشاهده :  343 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش تند کی روش به حرف های علی کریمی (عکس)

واکنش تند کی روش به حرف های علی کریمی (عکس)

کارلوس کی روش ، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در صفحه ی رسمی خود به صحبت های علی کریمی واکنش نشان داد .

کارلوس کی روش با انتشار تصویر ذیل در صفحه ی رسمی خود نوشت : “وفاداری و نیاز . مطمئناً وفاداری و نیاز ، یک چیز نیستند . متاسفم برای کسانی که وقتی نیازشان تغییر می کند ، وفاداری شان هم دچار تغییر می شود . بیایید برای یک مبارزه ی کثیف دیگر آماده شویم. “

 

 

حالا دقایقی پیش و بعد از آن که کی روش در حین برنامه ی نود با پیامک مواضع خود را به گوش علی کریمی رساند ، سرمربی تیم ملی ایران با لحن تندتری ، متن زیر را در صفحه ی رسمی خود منتشر کرد :

 

متاسفانه این باور قوی برای من که “استعداد خریدنی است ؛ اما شخصیت نه” تبدیل به یک حقیقت شد . در زمان ، لحظه و موقعیت مناسب پاسخ رفیق نیمه راه را خواهم داد . واضح است که این رفیق نیمه راه در استفاده از پا و سر خود توانایی بیشتری از زبان و مغزش دارد .

 

صحبت های غیرمحترمانه ، دروغ ، ساختگی و اتهام های بزدلانه او تنها بی احترامی به ۱۲۴ بازی ملی ، هم تیمی های او و فوتبال بود .

 

شکی نیست که او نیاز به کمک دارد .

 

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “واکنش تند کی روش به حرف های علی کریمی (عکس)”

  • کریمی با کارنامه ی ضعیف مربیگری اش ، در عمر فوتبالی اش فوتبال میلیون ها بار فحش رکیک و تحقیر و توهین های رنگارنگ ( البته متاسفانه و به ناروا ) از سوی تماشاگران تیم های حریف در ورزشگاه های ایران شنیده و تاکنون این قدر غیرتی نشده (؟!) ولی از شنیدن یک جمله ی کوتاه “تهمت های دروغ و سبکسرانه” یک شهروند اروپایی (که حق استادی دارد بر او دارد) و در واکنش به محاکمه ی غیابی اش در تلویزیون رسمی کشور ادا شده ، این قدر شاکی شده !؟ – بقیه ی مربیان بی کارنامه و حسود هم فرصت را غنیمت شمرده و به کسی که پس از ۵ دهه برای فوتبال ایران در سطح آسیا و حتی دنیا اعتبار ، شخصیت و اقتدار به ارمغان آورده ، می تازند !؟

ارسال دیدگاه