رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 بهمن 1396 - 18:36
  • کد خبر : ۱۲۴۸۴
  • مشاهده :  180 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان : وضعیت نساجی هیچ وقت این قدر خوب نبوده است

دست نشان : وضعیت نساجی هیچ وقت این قدر خوب نبوده است

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت که تیمش مقابل نساجی ، نتیجه یی غیرقابل پیش‌بینی رقم زده است .

نادر دست‌نشان درباره ی پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت : بازی بسیار سنگینی را پشت سر گذاشتیم . نساجی یکی از تیم‌های بسیار خوب لیگ امسال است و به پشتوانه ی تماشاگران بسیار خوبی که تیم خود را در انزلی هم تنها نگذاشتند ، همیشه جزو بهترین‌هاست .

وی ادامه داد : برخلاف این که ملوان در شرایط خوبی قرار نداشت و اشتباهات زیاد و مشکلات تیم باعث شد نتوانیم در جایگاه مناسب قرار بگیریم ، بازی واقعاً خوبی مقابل نساجی به نمایش گذاشتیم . با شناختی که از بازیکنان و تیم نساجی داشتیم ، بازیکنان ملوان واقعاً بازی خوبی کردند و همه ی موارد را در زمین پیاده کردند . مدافعان ما در دفاع فوق‌العاده ظاهر شدند ، هافبک‌های ما هم به خوبی در میانه ی میدان کار کردند و مهاجمان ما هم برای اولین بار ، هم در حمله موفق بودند و هم در دفاع .

سرمربی ملوان بندرانزلی با بیان این که مهاجمان این تیم توانستند فشار خوبی به دفاع نساجی بیاورند ، تصریح کرد : این مهاجمان ، آزادی عمل را از مدافعان حریف برای ارسال‌های بلند گرفتند . در نهایت نتیجه ی غیرقابل پیش‌بینی رقم خورد که نشان از برتری کامل بازیکنان ما داشت .

دست‌نشان با تمجید از تیم نساجی خاطرنشان کرد : صنیعی‌فر از زمانی که به‌عنوان مالک این باشگاه آمده ، نساجی را متحول کرده است . این تیم پیش از حضور صنیعی‌فر ، مشکلات زیادی داشت و الان همه ی مربیان ، مدیران و بازیکنان نساجی ، شرایط بسیار خوبی دارند . نساجی هیچ وقت چنین شرایطی نداشته است . من هم باور نمی‌کردم بتوانیم با این نتیجه پیروز شویم . ما در این مسابقه به دنبال برد بودیم ، اما این‌گونه نبود که نساجی بد بازی کند ، بازیکنان ما اجازه ندادند که این تیم بازی خوبی ارایه کند و از نقاط کور نساجی ، نهایت استفاده کردیم .

وی در مورد قضاوت پیام حیدری داور دیدار ملوان – نساجی اظهار داشت : انتظار بیشتری از حیدری دارم . او از داوران آینده‌دار ماست ، اما دوست دارم فیلم بازی را ببیند . اعتراضی به داوری ندارم ، اما فکر می‌کنم او در حد و اندازه‌های پیام حیدری داوری نکرد .

سرمربی ملوان بندرانزلی درباره ی مصاف هفته ی آینده تیمش مقابل مس رفسنجان گفت : مس واقعاً تیم بسیار خوبی است و همانند نساجی ، هزینه ی خیلی خوبی کرده است . این تیم ، امکانات ، بازیکنان و مدیریت خوبی در اختیار دارد و مربی جوانی چون علی سامره در این تیم حضور دارد که انگیزه ی زیادی برای موفقیت دارد . همه چیز این تیم خوب است ، فقط چمن مصنوعی ورزشگاه این تیم اصلاً استاندارد نیست و نمی‌دانم برگزاری مسابقات در این ورزشگاه توسط چه کسی و چرا تایید شده است .

دست‌نشان در ادامه افزود : سلامت بازیکنان در این زمین به خطر می‌افتد . اگر زمین مس مناسب بود ، این تیم این قدر مصدوم نداشت و نتایج بهتری کسب می‌کرد . یکی از عوامل نتایج نه چندان مطلوب مس در نیم‌فصل اول ، زمین غیرقابل قبول این تیم است که بازیکنان زیادی از آن ها را مصدوم کرده است . امیدوارم در این بازی مصدوم ندهیم و بازی خوبی به نمایش بگذاریم .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه