رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 25 بهمن 1396 - 18:41
  • کد خبر : ۱۲۴۸۶
  • مشاهده :  231 بازدید
  • چاپ خبر : مهابادی : مقابل ملوان ۶ نفره بازی کردیم

مهابادی : مقابل ملوان ۶ نفره بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت که تیمش مقابل ملوان بندرانزلی روی سه غافلگیری ، سه گل دریافت و شش نفره بازی کرده است .

داود مهابادی درباره ی شکست ۳ بر صفر نساجی مازندران مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت : نمی‌دانم چه بگویم . بازیکنان ما در نیمه ی اول بازی خوبی ارایه کردند . در نیمه ی دوم هم به ملوان خیلی فشار آوردیم ، اما روی سه غافلگیری و اشتباهات بازیکنان ، سه گل خوردیم . یک گل ملوان روی گل به خودی بازیکن ما و دو گل دیگرش روی اشتباهات بازیکنان نساجی و لو دادن توپ بود . متاسفانه در میانه ی زمین تمرکز لازم را نداشتیم و نتیجه ی بدی رقم خورد .

وی در واکنش به اعتراضات هواداران نساجی به بازیکنان این تیم در پایان مسابقه گفت : آن ها حق دارند . این هواداران انتظار بازی و نتیجه ی بهتری از ما دارند ، اما چند بازیکن ما در این بازی کارایی لازم را نداشتند . ما در این مسابقه در واقع شش نفره بازی می‌کردیم .

سرمربی نساجی درباره ی فحاشی تماشاگران ملوان به فرزاد مجیدی و این که آیا به سایر اعضای تیم نساجی هم توهین شد یا خیر ، تصریح کرد : از ابتدای بازی و حتی پس از پایان بازی ، فحاشی‌هایی صورت گرفت که این اتفاقات در فوتبال ایران عادی شده است . این حوادث اصلاح‌پذیر نیست و در مجموع ، فرهنگ خوبی بر ورزشگاه‌های ما حکم‌فرما نیست . نمی‌خواهم بگویم به چه کسانی توهین شده است یا خیر . وقتی به یکی از اعضای تیم ما توهین می‌شود ، انگار به من هم توهین شده است .

مهابادی در مورد ادامه ی لیگ دسته اول و این که آیا تیمش از صعود به لیگ برتر ناامید شده یا خیر ، خاطرنشان کرد : ما فاصله ی زیادی با صدر جدول نداریم . نفت مسجدسلیمان چند هفته ی پیش اختلافی دو رقمی با سایر تیم‌ها ایجاد کرده بود ، اما این اختلاف اکنون به سه امتیاز رسیده است . فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و شاید ورق برگردد . هنوز ۱۵ هفته تا پایان مسابقات باقی مانده و ما تا هفته ی آخر ادامه خواهیم داد .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه