رفتن به بالا
  • دوشنبه - 30 بهمن 1396 - 13:14
  • کد خبر : ۱۲۵۲۷
  • مشاهده :  248 بازدید
  • چاپ خبر : دست‌نشان : داور به جای اعلام گل ملوان سوت پایان بازی را زد

دست‌نشان : داور به جای اعلام گل ملوان سوت پایان بازی را زد

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : داور بازی با مس رفسنجان به جای اعلام گل ما سوت پایان بازی را به صدا درآورد .

نادر دست‌نشان در مورد تساوی بدون گل مقابل مس رفسنجان و جنجال‌های رخ داده در پایان بازی ، گفت : من برای سیدعلی داور مسابقه احترام زیادی قایل هستم ، او یکی از داوران باشخصیت خوب ما است و خوشحال شدم که او این بازی را قضاوت می‌کند اما نمی‌دانم چه شرایطی وجود داشت که او در بازی راحت نبود .

وی افزود : بازیکنانم از نحوه ی صحبت خودشان با داور گله‌مند بودند ، در اوایل بازی هم به من گفت که این مسایل به داور مربوط می‌شود ، شما این گفته را چه تعبیر می‌کنید ، یعنی این که بهتر است من دهانم را ببندم و به من مربوط نمی‌شود . اما مهم ترین اتفاق بازی در ثانیه‌های پایانی رخ داد . جایی که داور در فاصله ی ۳۵ متری به دروازه ی مس رفسنجان خطا به سود ما اعلام کرد و وقتی هم خطا زده شد توپ به عظیم گوک رسید و او با ضربه ی سر دروازه ی مس رفسنجان را باز کرد ، اما در کمال تعجب دیدم که داور سوت پایان بازی را زد و گل ما را اعلام نکرد . اگر وقت تمام بود چرا اجازه داد ضربه زده شود ؟ یعنی یک ثانیه هم فرصت باقی نمانده بود تا گل ما مردود نشود .

دست‌نشان تصریح کرد : بعد از این اتفاق پژمان نوری به شدت به داور اعتراض کرد و درنهایت اخراج شد ، در این بازی ما بابک مرادی و پژمان نوری را به خاطر محرومیت برای بازی بعد از دست دادیم ، حتماً هم در گزارش داور می‌آید که توهین شده تا خودشان را مبرا کنند ، این در حالی است که برخی از اهالی شهر رفسنجان هم حق را به ما دادند و می‌گفتند حق با شما بوده است .

"خبرگزاری فارس"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه