رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 اسفند 1396 - 11:16
  • کد خبر : ۱۲۵۵۲
  • مشاهده :  207 بازدید
  • چاپ خبر : تساوی چلسی بدشانس مقابل بارسلونا
لیگ قهرمانان اروپا ؛

تساوی چلسی بدشانس مقابل بارسلونا

تیم فوتبال بارسلونا در دیدار رفت خود مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا با خوش شانسی از شکست فرار کرد .

تیم های فوتبال چلسی و بارسلونا سه شنبه شب دیدار رفت خود را در مرحله ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه استمفورد بریج لندن برگزار کردند که در پایان به تساوی یک بر یک دست یافتند .

بارسلونا بازی را مطابق انتظار با میدانداری آغاز کرد و چندین موقعیت خلق کرد که مهم ترین آن ضربه ی سر خطرناک پائولینیو روی پاس لیونل مسی بود . در مقابل چلسی نیز دو بار روی حرکات ادن هازارد خطرناک ظاهر شد .

در دقیقه ی ۳۰ بازی راکیتیچ به خاطر خطا روی ویلیان کارت زرد دریافت کرد و آلونسو هم ضربه ی کاشته خود را به آرامی زد که تراشتگن آن را مهار کرد . بعد از آن بود که به یک باره چلسی موجی از حملات خود را به راه انداخت .

در دقیقه ی ۳۳ ویلیان با شوت دقیق خود از پشت محوطه ی جریمه تیر عمودی دروازه ی بارسلونا را به لرزه در آورد . این در حالی بود که تراشتگن فقط نظاره گر این صحنه شد .

ویلیان در دقیقه ی ۴۰ بار دیگر اقدام به شوتزنی کرد و جالب این که این بار هم شوت او به تیر عمودی دروازه ی بارسلونا اصابت کرد تا بدشانسی های چلسی به اوج خود برسد . دقایقی بعد هازارد با شوت سرضرب خود دروازه ی بارسلونا را به شدت تهدید کرد .

نخستین خطر نیمه ی دوم را بارسلونا ایجاد کرد . ضربه ی پای چپ سوارز را کورتوا با نوک انگشتان خود دفع کرد .

ویلیان در دقیقه ی ۶۲ زهر خود را ریخت و دروازه ی بارسلونا را با شوت دقیق خود باز کرد . عجیب بود که بارسلونا برنامه یی برای بستن فضای شوتزنی او نداشت .

بارسلونا که فشار حملات خود را افزایش داده بود ، در دقیقه ی ۷۵ کار را به تساوی کشاند . یک پاس عرضی اشتباه در خط دفاع چلسی باعث شد اینیستا به توپ برسد و لیونل مسی را در موقعیت گلزنی قرار دهد تا او هم با ضربه ی دقیق خود کار را به تساوی بکشاند . این برای نخستین بار بود که مسی به چلسی گل می زد .

بازی در دقایق پایانی فشرده و محتاطانه پی گرفته شد و در نهایت با تساوی یک بر یک پایان یافت .

بارسلونا از این تساوی کاملاً راضی به نظر می رسید و با آرامش بیشتری به استقبال دیدار برگشت خواهد رفت .

همچنین در دیگر دیدار ، تیم فوتبال بایرن مونیخ سه شنبه شب در دور رفت مرحله ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آلیانتس آره نا پذیرای بشیکتاش ترکیه بود و این تیم را با نتیجه ی ۵ بر صفر شکست داد .

"خبرگزاری مهر"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه