رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 اسفند 1396 - 19:37
  • کد خبر : ۱۲۶۰۴
  • مشاهده :  204 بازدید
  • چاپ خبر : دست‌نشان : تنها راه من کناررفتن از ملوان است
برای گرفتن حق تیمم از ناداوری‌ها

دست‌نشان : تنها راه من کناررفتن از ملوان است

سرمربی ملوانان می گوید : چون نمی توانم حق تیمم را از ناداوری ها بگیرم ، کنار می روم . چون تنها کاری که می توانم بکنم ، کناره گیری است .

نادر دست نشان ، سرمربی ملوان بندرانزلی در نشست مطبوعاتی پس از پایان دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت : درباره ی بازی حرفی ندارم . همه دیدند چه اتفاقی افتاد . این اولین هفته نیست بلکه هفته های متمادی است حق ما خورده می شود و سلسله ی اشتباهات علیه تیم ما اتفاق می افتد . فقط تنها راهی که برای من باقی می ماند ، این است که از همه ی شما عذرخواهی کنم و از سرمربی گری ملوان کناره بگیرم ، چون نمی توانم حق باشگاه را از این قضاوت ها بگیرم .

او ادامه داد : با بی پولی و تمام مشکلاتی که وجود دارد ، ساخته ام اما متاسفانه احساس می کنم بیشتر از این نمی توانم کار کنم و چاره یی غیر از این هم باقی نمانده است . مقصر عدم موفقیت تیم در راه رسیدن به لیگ برتر نیز من هستم . باشگاه همه ی شرایط را از جمله پول و امکانات و … برای من و تیمم فراهم کرده بود اما من توانایی نداشتم موفقیت تیم را به دست بیاورم . وقتی می بینم یک داور جوان این گونه صحبت می کند ، نمی دانم چه بگویم . نه یک بازی ، نه دو بازی بلکه چندین و چند بازی داور جوان می آید و نوع کلماتی به کار می برد که حاکی از تهدید کردن و به ترس انداختن است .

وقتی شرایطی این چنینی وجود دارد ، طبیعی است که باید خودم را کنار بکشم . از همه ی عاشقان ملوان و مسوولان تیم تشکر می کنم . از بازیکنانم ممنونم که تمام بدخلقی های من را تحمل کردند و در بازی های تیم به بهترین نحو حضور پیدا کردند . آن ها در بازی امروز هم اگر دقت می کردند ، می توانستند چهار یا پنج گل به ثمر برسانند .

دست نشان در ادامه گفت : این دلیل نمی شود که وقتی بازیکنان ما بی دقتی می کنند و گل نمی زنند ، کمک داور بیاید شرایط را برای گلزنی حریف مهیا کند . من روی صحنه ی پنالتی هیچ بحثی ندارم ، چرا که توپ به دست بازیکن ما خورده بود اما پیش از آن خطایی در یک قدمی من انجام گرفت که به نظرم اصلاً خطا نبود ، نمی دانم چرا من در یک قدمی ندیدم اما داور دید . این اتفاق در طول بازی بارها اتفاق افتاد . نوع قضاوت داور همه ی بازیکنان ما را عصبی کرده بود و در نتیجه ی نهایی بازی هم صددرصد موثر بود . مس کرمان ، برق شیراز ، صبا ، رفسنجان ، بادران و تعدادی از بازی های دیگر ما بود که داوری علیه ما اشتباه داشت . ما هم صبری داریم . آستانه ی تحملی داریم .

سرمربی ملوانان ادامه داد : چه قدر ملوان مظلوم است که باید این همه بلا به سرش بیاید . امسال ما می توانستیم صعود کنیم اما یکسری از مشکلات مانع از این کار شد . این ملوان با هوادارانی که دارد لیاقت لیگ برتری شدن دارد اما این اتفاق نمی افتد . برای تیم گلریزان می شود و پولی جمع می شود اما سه روز از آن خبری نمی شود . من به مدیر تیم پیام دادم که نمی توانم به تمرین بروم چرا که از بازیکنانم خجالت می کشم . من از زن و بچه ام خجالت می کشم . چرا ما را وارد گلریزان کردید ؟ اصلاً پولی که جمع شده ، کجا رفته ؟ من از ابتدای فصل ۱۳۱ میلیون دریافتی داشتم که رسید آن را هم دارم . ۱۰۰ میلیون آن در دوره ی آقای دنیامالی گرفتم . پس از ایشان یک بار ۱۰ میلیون و یک بار ۱۵ میلیون از مدیریت جدید دریافتی داشتم . ۶ میلیون هم برای خروج از استان من پرداخت شده است .

او ادامه داد : دوستانی از ابتدای فصل می گفتند ، دست نشان ۳۰۰ میلیون تومان دریافتی دارد و عین خیالش هم نیست ! الان آن دوستان بیایند و جواب زن و بچه من و بازیکنانم را بدهند . چه قدر باید صبر کرد ؟ بازیکن خواستم اما گرفته نشد . طرح و برنامه داشتم ، عملی نشد . اگر طرح و برنامه های من عملی نشود ، من چه کسی هستم ؟ من اگر جایی موفق بودم به دلیل برنامه هایم بوده است . بازی امروز در حکم فینال برای ما بود و من هم قبل از این تذکر داده بودم اما دریغ از یک پاداش ناچیز تا بازیکنانم برای این دیدار روحیه و انگیزه داشته باشند . ۱۸ بازیکن سرباز گرفتم ، چون پول نداشتیم . حداقل ۷ بازیکن مورد نظر من جذب نشد . من می دانم اگر تا آخر فصل هم بمانم ، باز هم به من پول نخواهد رسید . اگر شکایت هم بکنم که نمی کنم باز هم به پولم نمی رسم . من ثابت کردم که برای پول به اینجا نیامدم . حداقل سه پیشنهاد بسیار خوب در نیم فصل داشتم اما چون به خاطر عشقی که به ملوان داشتم ، اینجا آمدم ، از این تیم جدا نشدم .

دست نشان در پایان گفت : درود به تمام آن هایی که هیچ وقت حتی در شکست ها ما را تنها نگذاشتند . دست تک تک آن ها را می بوسم .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه