رفتن به بالا
 • یکشنبه - 6 اسفند 1396 - 19:57
 • کد خبر : ۱۲۶۱۳
 • مشاهده :  314 بازدید
 • چاپ خبر : مدیرعامل ملوان : استعفای دست نشان به دست ما برسد بررسی می‌کنیم

مدیرعامل ملوان : استعفای دست نشان به دست ما برسد بررسی می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی می‌گوید که دست نشان هنوز به صورت مکتوب استعفا نداده است .

نادر دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان ، از سمت خود استعفا داد . مهران نصیری مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در گفت‌وگو با ایسنا در این رابطه اظهار کرد : من هم در رسانه‌ها متوجه ی این موضوع شدم ، هرچند که قبل از بازی ، دست نشان در این مورد با من صحبت‌هایی انجام داده بود .

او ادامه داد : زمانی که استعفای مکتوب او به دست ما برسد ، این موضوع را در هیات مدیره بررسی خواهیم کرد .

تیم فوتبال ملوان با ۳۷ امتیاز از ۲۵ بازی در رده ی هشتم جدول لیگ دسته یک قرار دارد .

"ایسنا"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۴ دیدگاه برای “مدیرعامل ملوان : استعفای دست نشان به دست ما برسد بررسی می‌کنیم”

 • فرهاد مجیدی says:

  نه آقای نصیری گناه داره ، چرا میخواین بررسی کنین ، راستی حالا با کیا بررسی میکنین ، مگه باشگاه صاحب داره ؟ خودتون رو مچل کردین ، بهتره دنبال یه شغل دیگه باشین اگر ذره یی تعصب و وجدان داشته باشین . در اصل شماها همه باید استعفا بدین ، منتهی چون قدرت شیرینه مغزها رو فلج میکنه . تو این چهار سال مدیریت بعد از سقوط چه پلانی کشیدین و اجرا کردین ، تیم های جنوبی دارن به اندازه ی انگشتان یک دست میرسه . یه خرده بیاندیشین حضور شماها چه آورده یی برای تیم داشته . وقتی عملاً جلوی پیشرفت شهر (توسط سیاسیون) و تیم رو گرفتین حاضر نیستین کنار برین . آیندگان چهره ی منفوری از شما در حافظه خواهند داشت .

 • متاسفم که کامنت منو منتشر نمی کنین …
  واقعاً سانسور که هیچی ، کارتون شده حذف کامل !

 • کاربر محترم جناب آقای مهران نیوشا ! ابراز نظر و انتقاد ، تفاوت فاحشی با توهین ، ناسزا و به کاربردن الفاظ تحقیرآمیز دارد . بدیهی است “سپید نیوز” به عنوان یک رسانه ی فرهنگی برخود فرض می داند که از انتشار کامنت هایی که در آن ها با لحن نامناسب (همراه با توهین و تحقیر و …) بیان نظر می شود ، خودداری کند . امیدوارم در قضاوت های مان منصف باشیم !

 • دست اندرکاران محترم سپید نیوز ،
  قبول دارم و حق با شماست اما شما می تونید کمی اصلاح کنید و منتشرش کنید !
  ضمن این که من قبلاً هم کامنت معمولی گذاشتم و در مورد اشتباه داوری بازی رفسنجان که با بازی چهل سال پیش با تاج در امجدیه مقایسه کردم ، مثل دانه ی فلفل سیاه و …… را آوردم ولی شما سانسورش کردید !! در حالی که من هیچ توهینی نکرده بودم ، تازه اینجا هم فقط مدیریت ملوان را مسخره کرده بودم ، که شما می تونستین نقطه چین بگذارید …
  واقعاً چرا !؟
  می بینید که الان با گذشت چند روز از اسعفای دوم دست نشان ، بازم هیات مدیره در خوابه …!!

ارسال دیدگاه