رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 اسفند 1396 - 20:03
  • کد خبر : ۱۲۶۲۷
  • مشاهده :  225 بازدید
  • چاپ خبر : نصیری : دست‌نشان قبل از بازی پیامکی استعفا کرد

نصیری : دست‌نشان قبل از بازی پیامکی استعفا کرد

سرپرست باشگاه ملوان بندر انزلی گفت که سرمربی مستعفی این تیم پیش از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان ، با ارسال پیامکی از سمت خود استعفا کرده بود .

مهران نصیری درباره ی استعفای نادر دست‌نشان از هدایت تیم ملوان بندرانزلی گفت : هنوز استعفایی به باشگاه ارایه نشده و من هم این خبر را در رسانه‌ها دیدم . در هر صورت استعفای دست‌نشان را در هیات مدیره ی باشگاه مطرح خواهیم کرد . دست‌نشان قبل از این بازی به من پیامکی ارسال کرد و گفت با توجه به مشکلات مالی ، قصد جدایی از باشگاه را دارد . به او حق می‌دهیم ، چون او هم یک انسان است و قطعاً نیازهایی دارد . متاسفانه باشگاه ملوان این فصل از لحاظ مالی شرایط بسیار بدی دارد .

وی درباره ی گلایه‌های دست‌نشان که گفته بود ، مبلغی که از گلریزان باشگاه ملوان جمع شده ، باید به اعضای این تیم اختصاص یابد ، اظهار داشت : گله‌مندی باید به جا باشد و نباید برداشت‌های خود را بدون سند و مدرک در رسانه‌ها مطرح کنیم . در رسانه‌های محلی گفته شده ، حدود ۳۰۰ میلیون تومان از گلریزان به باشگاه ملوان رسیده ، اما کم تر از ۱۰۰ میلیون تومان جمع شده و بقیه ی آن چک است که مجموعاً به حدود ۲۱۰ میلیون تومان می‌رسد . هر پولی را که می‌گیریم ، نباید به سرمربی و کادرفنی و تیم بزرگسالان اختصاص دهیم و باید به تعهدات قبلی خود نیز بپردازیم .

سرپرست باشگاه ملوان ادامه داد : ۱۰ روز دیگر باید بخشی از طلب زوران را پرداخت کنیم . کارمندان باشگاه و اعضای تیم‌های پایه ۹ ماه است حقوق نگرفته‌اند . مسوول زمین چمن ورزشگاه تختی که کارمند باشگاه ملوان است ، سه ماه است که باید قلبش را جراحی کند و ما هشت ماه حقوق او را پرداخت نکرده‌ایم . اگر خدای نکرده اتفاقی برای او بیفتد ، نمی‌دانیم چه جوابی به خانواده ی او بدهیم . قبل از این که مدیرعامل ملوان باشم ، یک شهروند و انسان هستم و نمی‌توانم وجدانم را زیر پا بگذارم . قرار نیست هر پولی در هر مقطعی به باشگاه می‌رسد ، به تیم بزرگسالان پرداخت کنیم . در هر حال تلاش می‌کنیم بخشی از مطالبات آن ها را قبل از شب عید پرداخت کنیم .

نصیری با بیان این که اهل دروغ گفتن نیست ، خاطرنشان کرد : همیشه صادقانه پاسخگو هستم و اگر باشگاه پول داشته باشد ، می‌گویم پول داریم و اگر پول نداشته باشد ، می‌گویم پولی نداریم . انگار باید در این گونه مواقع با دروغ و ریا صحبت کنیم . متاسفانه امسال شرایط باشگاه به گونه‌یی است که همه باید صبور باشند .

«اولویت‌های باشگاه را در نظر می‌گیریم» ؛ وی با بیان این جمله اظهار داشت : پول سفر هفته ی گذشته ملوان به رفسنجان از آسمان نمی‌آید . از دوستان‌مان پول قرض می‌کنیم و باید این قرض‌ها را پس دهیم . شبانه‌روزی تلاش می‌کنیم که مشکلات باشگاه حل شود .

سرپرست باشگاه ملوان در پاسخ به این پرسش که آیا خودش با دست‌نشان صحبتی کرده یا خیر ، گفت : هنوز با او صحبت نکرده‌ام . شرایط باید به حالت طبیعی خود بازگردد و با متانت بیشتری با هم صحبت کنیم .

نصیری درباره ی درگیری‌های هواداران ملوان با زاهدی‌فرد داور مسابقه پس از دیدار ، عنوان کرد : از جزییات این اتفاق خبری ندارم ،‌ اما این حرکت را محکوم می‌کنم و این اقدام اصلاً درست نبود ؛ البته صبر هوادار هم ظرفیتی دارد . متاسفانه داوری در این فصل نتایج بازی‌های ما را تعیین کرده و حداقل ۱۸ امتیاز ما به دلیل اشتباهات داوری از دست رفته است . اتفاقات روز گذشته به خاطر عصبانیت هواداران رخ داد و من خیلی ناراحت شدم . داور روند بازی را به سمتی برد که بازیکنان و مربیان دو تیم و هواداران ما عصبی شدند ، اما با این وجود این رفتارها نباید تکرار شود . امیدوارم داوران هم دقت خود را بیشتر کنند تا حق کسی در میدان ضایع نشود .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “نصیری : دست‌نشان قبل از بازی پیامکی استعفا کرد”

  • ای کاش نصیری خودش احترامش را حفظ می کرد و به همان مشق و کلاس و تدریس مشغول می شد و مدیریت پیچیده و پر رمز و راز یک باشگاه معتبر و بزرگی مثل ملوان را به یک مدیرکاربلد ، باتجربه و دارای نفوذ و روابط اجتماعی قوی واگذار می کرد !

ارسال دیدگاه