رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 اسفند 1396 - 20:09
  • کد خبر : ۱۲۶۲۹
  • مشاهده :  434 بازدید
  • چاپ خبر : چه کسانی به داوران دیدار ملوان _ نفت مسجدسلیمان حمله کردند ؟

چه کسانی به داوران دیدار ملوان _ نفت مسجدسلیمان حمله کردند ؟

در بازی روز گذشته ی ملوان بندرانزلی – نفت مسجدسلیمان در چارچوب هفته ی بیست‌وپنجم لیگ دسته اول به داور این مسابقه حمله شد که در بین مهاجمان یک بازیکن ملی‌پوش هم بوده است .

در دیدار روز گذشته ی (یکشنبه) تیم‌های ملوان بندرانزلی و نفت مسجدسلیمان در هفته ی بیست‌وپنجم لیگ دسته اول ، محمدحسین زاهدی‌فرد داور بازی در دقیقه ی ۹۰ پنالتی را به سود میهمان اعلام کرد که این تصمیم با اعتراض تند هواداران و اعضای تیم ملوان روبه‌رو شد .

پس از پایان این دیدار ، گروهی از عوامل کنار زمین ، کادرفنی و همچنین یکی از عکاسان و فیلمبرداران محلی به تیم داوری حمله کردند . در فیلم‌های منتشر شده ، مشخص است که این افراد در حال یورش به تیم داوری بودند تا آن ها را کتک بزنند و در این بین انواع و اقسام بطری ، سنگ و صندلی به سمت داوران پرتاپ شد که عوامل نیروی انتظامی به ناچار خود را میان داوران و تماشاگران قرار دادند تا آن ها سلامت به رختکن برسند . داوران هم خیلی زود راهی رختکن شدند و تنها یکی از کمک داوران بر اثر برخورد با فنس ، دستش دچار آسیب‌دیدگی شد . همچنین به دلیل هجوم معترضان ، تیم داوری پس از گذشت ۲۰ دقیقه از رختکن خارج شدند .

در گزارش داور و همچنین ناظر بازی که تحویل کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال شده است ، عنوان شده که یکی از اعضای کادرفنی ملوان باعث تحریک تماشاگران شده و در این میان دو نفر از عکاسان و تصویربرداران نیز به تیم داوری حمله کرده‌اند . البته ضرب و شتمی صورت نگرفت ، اما نیت افراد ضرب و شتم بود ! ضمن این که ، فرید بلوک‌باشی، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی که در ورزشگاه حضور داشته است با به کار بردن الفاظ رکیک و همچنین یورش به تیم داوری باعث تشنج در حاشیه ی زمین شده است .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه