رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 10 اسفند 1396 - 08:54
 • کد خبر : ۱۲۶۵۲
 • مشاهده :  277 بازدید
 • چاپ خبر : تساوی‌های متوالی ، دست نشان و ملوان را کشت

تساوی‌های متوالی ، دست نشان و ملوان را کشت

کسب یک تساوی دیگر مقابل نفت مسجدسلیمان سبب شد تا نادر دست نشان از هدایت ملوانان کناره گیری کند و شانس این تیم نیز برای صعود به لیگ برتر کم تر از همیشه شود .

ملوان که بار دیگر در دقایق پایانی بازی برده را از دست داد ، این بار با یک ضربه ی پنالتی در اوقات تلف شده ، این در حالی است که اتفاقی از این دست در فصل جاری تبدیل به تراژدی تلخ و تکراری برای ملوان شده تا جایی که دقایق ۷۵ تا ۹۰ را می توان سیاه ترین دقایق این فصل ملوانان دانست . ملوان اولین بار در فصل جاری برابر بادران در اوقات تلف شده بازی برده را با تساوی عوض کرد .

از دست دادن بازی های برده در نیمه ی مربیان به ترتیب در دور رفت در بازی برابر تیم های نفت مسجدسلیمان ، ایرانجوان بوشهر ، فجرسپاسی شیراز ، گل گهر سیرجان و راه آهن تهران تکرار شد و در تمام این بازی ها در حالی که ملوانان تا آخرین دقایق از حریف پیش بودند ، در نهایت یا به تساوی رضایت دادند و یا همچون دیدار برابر فجرسپاسی در آخرین دقایق متحمل شکست شدند .
 
روند از دست دادن پیروزی ها در دقایق پایانی در نیم فصل دوم نیز دست از سر ملوان بر نداشت و بازیکنان ملوان که در حفظ نتیجه در اوقات پایانی بازی ها تمرکز لازم را نداشتند ، در نیم فصل دوم نیز در دیدار برابر مس کرمان و صبای قم در دقایق پایانی با پذیرفتن گل ، بازی های برده را با تساوی عوض کردند . شاگردان دست نشان در مقابل نفت مسجدسلیمان نیز گل تساوی را در دقایق پایانی بازی دریافت کردند ، تا این مربی پس از فشارهای زیادی که تحمل کرد ، از سمت خود استعفا دهد .

با گلی که ملوانان مقابل نفت مسجدسلیمان دریافت کردند ، علاوه بر از دست دادن مربی خود ، در ادامه ی مسابقات نیز شانس کمی برای لیگ برتری شدن دارند ، چرا که در پایان هفته ی بیست و پنجم ۳۷ امتیازی هستند و ۱۳ امتیاز با صدر جدول در ۹ بازی مانده تا پایان رقابت ها فاصله دارند .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۴ دیدگاه برای “تساوی‌های متوالی ، دست نشان و ملوان را کشت”

 • با تحلیل ورزش ۳ موافق نیستم . در دشمنی رسانه های سایر شهر ها با ملوان هیچ تردیدی نیست . تجربه ثابت کرده که ورزشی نویسان تهرانی کینه ی شتری از ملوان دارند ! به عنوان یک انزلی چی و ملوانی قبول دارم که دست نشان مربی تراز اول نیست ولی مربی یکی از اضلاع لازم برای موفقیت یک تیم است و داشتن امکانات‌ مالی و برگزاری اردوها + بازیکنان با کیفیت + برخورداری ازحمایت همه ی تماشاگران + در اختیار داشتن همه ی بازیکنان برای بازی ها (یعنی نداشتن محروم و مصدوم) و (مهم ترین عامل) عدم دشمنی داوران با تیم برای موفقیت ضروری هستند . کما این که می بینیم نساجی و … با وجود داشتن امکانات مالی خوب + بازیکنان خوب و چند بار تعویض مربی با ملوان با امکانات صفر و فاقد ورزشگاه درست و حسابی که متاسفانه فدراسیون و داوران شمشیر را برایش از رو بسته اند از نظر امتیاز فاصله ی زیادی ندارد . ضمن این که درلیگ ۱ تاکتیک و تکنیک و فوتبال جوانمردانه جزو عوامل فرعی موفقیت یک تیم به شمار می آیند . در هر صورت الان زمان خوبی برای تعویض مربی نیست .

 • فرهاد مجیدی says:

  آقایان هیات مدیره ، لطفاً در جلسه ی روز یکشنبه به خاطر خدا و رضایت مردم انزلی و بدور از کینه توزی و عدم تحمل کسانی که شما رو قبول ندارن ، یه فکر اساسی برای تیم بکنین ، چه طور الان به یاد اسپانسر ایرانسل افتادین ، چرا نمیاین واقعیت رو به مردم نمیگین ؟ خیانتکاران به تیم رو در هر مقامی که هستند علناً معرفی کنید ، علل سقوط تیم رو در چهار سال قبل بگین ، این شخص حتی اگر دنیامالی باشه باید حساب پس بده ، واقعیات پشت پرده حق مردمه که بدونن ، نقش نماینده ی شهر در این میان چی بوده ، چه طوره که مالک قبلی از یک منبع مشخص (دارایی شخصی اش) هزینه می کرد ، تو بوق و کرنا کردن که هزینه های تیم به دوش دنیامالی و بعضاً نماینده ی شهر بوده ، به ولای علی قسم می خورم این دو نفر ……… امکان نداره یک ریال از جیبشون برای تیم هزینه کنن ، لطفاً معلوم کنید چهارده میلیارد تومانی که در این دو سه ، سال توسط دنیامالی هزینه شده ؛ این پول رو از کجا آورده ، باید مشخص کنه . برای جدل سیاسی فیمابین ، هر کدومشون خنجری دستشون گرفتن و هر از گاهی یه خنجر از پشت به تیم و طرفداران میزنن ، باید بگن چرا در این چند سال با خیانت مطلق به شهر و مردم اجازه ی واگذاری تیم رو ندادن ، در حالی که افراد مبرز و توانمندی در شهر هستن یه جوون مثل نصیری رو گذاشتن مدیرعامل (یکی بگه با چه سابقه یی از مدیریت) الان هم ایشون رو سیبل کردن ، آقای نصیری همه میدونن شما مدیر …. هستی ، لطفاً پز مدیریت نده که امام زاده ات هیچ معجزه یی نداشته ؛ اولاً این سمت رو قبول نمی کردی ، بعدشم با این اوضاع آشفته و داغون و در پیتی باشگاه باید همون اوایل عطای این مدیریت حقیرانه با افرادی که شما رو جلو میفرستن تا سیاست خودشون رو از زبان شما اعلام کنن ، به لقاش می بخشیدین . هر بار اومدی از بدهی فصول گذشته گفتی بدون این که راهکار پیشنهادی داشته باشی ، ما نمیفهمیم این تلاش شبانه روزی شما که مرتب از اون دم میزنین چه سود و فایده‌یی برای تیم داشته . بابا برین دیگه ، چرا مصر هستین که فقط شما ناجی این تیم هستین بقیه بی عرضه ان ، چه قدر تلاش کردین تا منطقه ی آزاد انزلی رو مجاب کنید تیم رو ساپورت کنن ؟؟؟؟ این وضعیت که الان تو ورزشگاه اتفاق میفته ، مسوول اصلی و مستقیمش شما هستین ، طرفداران وقتی میبینن آبی از شما گرم نمیشه از فرط استیصال حتی به داور هم حمله میکنن . مطمئن باشید اگر شما دم دست تر بودین بیشتر از داوری نوازش میشدین ، تنها راه رهایی این تیم از کسانی که به باشگاه چسبیدن ، اخراج توام با حساب کشی از اون هاست ،،، باز بشینین فکر کنین مردم شما رو قبول دارن !!! زهی خیال باطل . خداوند مکر و خیانت متولیان رو به خودشون و خانواده شون برمیگردونه . به کوری چشم بداندیشان و بدخواهان و کسانی که در مقابل مردم ایستادن ، ملوان بزرگه و بزرگ میمونه ، تنها فرقش اینه که مردم خاینین رو فراموش نمیکنن .

 • در کمال احترام آقا حجت عزیز ،
  مسلماً ملوان نمی تونه صعود کنه !
  چه با دست نشان و چه با پورغلامی و …
  اما آن چه مسلمه مربی جدید ، اقلاً تا پایان فصل می تونه نسبت به تیم ، شناخت پیدا کنه و نقاط ضعف و قوت تیم رو بشناسه و واسه فصل بعد بتونه تیم خوب یکدستی رو روانه ی لیگ و حتی جام حذفی بکنه …
  البته نگران نباشید چون مدیریت کماکان خواب تشریف دارند و به رغمی که ملوان یکشنبه بازی داره ، آقایون تازه شنبه می خوان جلسه بذارن !!

 • مشکل ملوان ؛ مالکیت و بخش سیاسی هیات مدیره است .
  راه حل ؛ انجام تقاضای نیروی دریایی ، مبنی بر باز پس دهی ۷۰‎٪ سهام به نیروی دریایی !
  بقیه همه اش کشکه ، تا این آدم ها هستند ؛ کور می کنند ، مطمئناً شفا نخواهند داد !

ارسال دیدگاه