رفتن به بالا
  • شنبه - 12 اسفند 1396 - 13:15
  • کد خبر : ۱۲۶۸۹
  • مشاهده :  311 بازدید
  • چاپ خبر : مخالفت هیات مدیره ی باشگاه ملوان با استعفای دست نشان

مخالفت هیات مدیره ی باشگاه ملوان با استعفای دست نشان

هیات مدیره ی باشگاه ملوان انزلی با استعفای سرمربی تیم فوتبال این باشگاه مخالفت کرد .

هیات مدیره ی باشگاه ملوان انزلی امروز تشکیل جلسه داد و با استعفای نادر دست نشان مخالفت شد . اعضای هیات مدیره همچنین اعلام کردند برای حل مشکلات مالی باشگاه تلاش خواهند کرد .

دست نشان بعد از تساوی یک بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان از سمت خود استعفا کرده بود و اکنون نیز همراه تیم به اراک نرفته است .

ملوان فردا باید به مصاف آلومینیوم اراک برود .

"خبرگزاری فارس"

مهران نصیری ، مدیرعامل تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد : در جلسه‌یی که امروز (شنبه) با هیات مدیره برگزار کردیم ، با استعفای نادر دست‌نشان ، سرمربی تیم مخالفت شد .

او ادامه‌ داد : دست‌نشان با توجه به قراردادش تا پایان فصل مربی تیم ما باقی خواهد ماند و من و بقیه ی مسوولان باشگاه نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا منابع مالی مورد نیاز دست‌نشان را تامین کنیم .

دست‌نشان هفته ی گذشته بعد از پایان بازی تیمش در نشست خبری به صورت شفاهی از هدایت این تیم استعفا داده بود اما آن طور که امروز (شنبه) به ایسنا هم گفت ،‌ استعفایش صورت رسمی نداشته است .

"ایسنا"

پس از این که نادر دست‌نشان هفته ی گذشته از هدایت تیم ملوان بندرانزلی استعفا کرد ، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ی باشگاه امروز (شنبه) جلسه‌یی در همین خصوص برگزار کردند که در پایان این نشست مسوولان ملوان با این استعفا مخالفت کردند .

مهران نصیری ، مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در گفت‌وگو با تسنیم ، این خبر را تایید کرد . 

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “مخالفت هیات مدیره ی باشگاه ملوان با استعفای دست نشان”

  • مطمئناً ملوان با این همه دوست ، نیازی به دشمن نداره !!

  • با احترام به نقطه نظرات دوستان ، به نظ من تصمیم منطقی بود . فعلاً وقت حمایت از ملوانه . ولی هواداران باید فشار بیاورند تا در فصل بعد برای باشگاه بزرگ و مردمی ملوان و این برند ۵۰ ساله ی فوتبال کشور ، یک مدیر قوی و صاحب نفوذ و اعتبار در سطح کشور و استان و همچنین شناخته شده در فوتبال کشور انتخاب بشه تا قدرت تعامل و پیشبرد برنامه ها روداشته باشه و فدراسیون ازش حساب ببره . ولی تغییرات بهتره در آخر فصل با مطالعه و برنامه ریزی انجام بشه .

ارسال دیدگاه