رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 اسفند 1396 - 19:38
  • کد خبر : ۱۲۷۱۱
  • مشاهده :  311 بازدید
  • چاپ خبر : کدام مدعی لیگ یک به صعود نزدیک است

کدام مدعی لیگ یک به صعود نزدیک است

رقابت های لیگ یک به روزهای حساسی رسیده و اشتباه از سوی هر یک از مدعیان می تواند تاوان سختی برای آن ها داشته باشد .

رقابت های لیگ یک روز گذشته هفته ی بیست و ششم خود را پشت سر گذاشت تا تیم ها فقط ۸ هفته تا پایان رقابت ها پیش رو داشته باشند .

در مهم ترین بازی های روز گذشته تیم های مدعی نفت مسجدسلیمان ، بادران ، نساجی مازندارن و فجرسپاسی شیراز برابر حریفان خود به برتری دست یافتند و دو تیم مدعی خونه به خونه و اکسین نیز به نتیجه یی بهتر از تساوی دست نیافتند تا تغییرات کوچکی در جدول رده بندی ایجاد شود .

با نتایجی که روز گذشته به دست آمد ، بار دیگر اختلاف شاگردان فکری با تیم دوم جدول رده بندی که در حال حاضر خونه به خونه با ۴۹ امتیاز است به عدد ۴ رسید و از سوی دیگر اختلاف تیم های بادران ، نساجی مازندران و فجرِشهیدسپاسی شیراز با خونه به خونه که هفته های خوبی را با اسکوچیچ پشت سر می گذارد ، کاهش یافت تا در ادامه ی رقابت ها شاهد نبرد جذاب تر و البته پرهیجان تری باشیم .

روز ۲۰ اسفندماه این رقابت ها هفته ی بیست و هفتم خود را پشت سر خواهد گذاشت و مانند هفته یی که گذشت ، تیم های مدعی دیدار مستقیمی با هم برگزار نخواهند کرد ولی می توان از همین حالا پیش بینی کرد که سخت ترین دیدار ، پیش روی تیم صدرنشین قرار دارد که باید در سیرجان به مصاف تیم گل گهر سیرجان برود .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه