رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 اسفند 1396 - 08:33
  • کد خبر : ۱۲۷۲۰
  • مشاهده :  123 بازدید
  • چاپ خبر : تا اطلاع ثانوی بازی های خانگی ملوان بدون تماشاگر برگزار می شود
havadar-02

تا اطلاع ثانوی بازی های خانگی ملوان بدون تماشاگر برگزار می شود

با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع بعدی ، مسابقات خانگی تیم ملوان بندرانزلی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ کمیته ی انضباطی با بررسی گزارش مقامات رسمی مسابقه بین تیم های ملوان و نفت مسجدسلیمان که در تاریخ ۹۶/۱۲/۶ از سری مسابقات لیگ دسته اول ، هفته ی بیست و پنجم در شهر بندرانزلی برگزار شد ؛ به استناد ماده ی ۱۰۰ مقررات انضباطی و با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع بعدی ، مسابقات خانگی تیم ملوان بندرانزلی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد .

لذا باشگاه ملوان محرومیت ایجاد شده در خصوص عدم حضور تماشاگران باشگاه ملوان را از طریق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران پیگیری خواهد کرد تا شاهد حضور مجدد هواداران پرشور و عاشق در رقابت های این فصل باشیم .

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “تا اطلاع ثانوی بازی های خانگی ملوان بدون تماشاگر برگزار می شود”

  • کمیته انضباطی بعد از جنجال های تماشگران در دربی تهران جلوی رییس فیفا باید یه مانوری می داد ! و چه دیواری کوتاه تر از دیوار ملوان برای یک مانور حیثیتی بی خطر ! – ملوان از آغاز فصل جاری ( به دلیل وضعیت ورزشگاه انزلی ) عملاً از تماشاگر محروم بوده ! ولی ملوانان به شنا کردن برخلاف موج و تشنگی تحمل کردن کنار دریا عادت دارند ! گمان نمی رود که از این پس داوری هوس نامردی در حق ملوان بکند !

  • فرهاد مجیدی می‌گه:

    سلام ملوانی های عزیز ،،، من بارها (ده ها مرتبه) برای دیدن مسابقه از تهران به انزلی و شهرهای نزدیکی مثل قزوین و کرج رفتم متاسفانه در بیشتر این بازی ها اندک طرفدارانی هستند که حالت طبیعی ندارن و وقتی میان ورزشگاه از الفاظ بسیار ناشایستی بر علیه داوری ، تیم مهمان و بعضاً بازیکن خودی استفاده میکنن که گاهاً همین کارها بهونه ی کافی رو به داوران برای ضربه زدن به تیم میدن ، فراموش نکنیم بالاخره داوران هم مجموعه یی واسه خودش داره که در نشست های صمیمی سفارش تیم رو به هم میکنن ، (این فارغ از … سیستماتیکی هست که از سالیان دور در این صنف وجود داره ، بیاییم با اندرز و خواهش از چنین دوستانی ازشون بخوایین خویشتندار باشن ، مطمئناً این ها هم دلشون با تیمه منتهی به خاطر یکسری از مسایل کنترلی بر رفتارشون ندارن ، کاش باشگاه با استخدام تعدادی از طرفداران به عنوان افسران امنیتی تیم میتونستن جلوی چنین وقایعی رو که مسلماً دودش به چشم یک شهر میره رو بگیرن ، ما شایستگی حضور در لیگ برتر رو بیشتر از خیلی از تیم های دیگه داریم ، اما چه کسی متولی کانالیزه کردن این اهداف در باشگاه ست ، ………… . در خوشبینانه ترین حالت باشگاه نیاز اساسی به یه رفرم داره . وگرنه سالیان متمادی ما در لیگ یک دست و پا خواهیم زد .

ارسال دیدگاه