رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 اسفند 1396 - 08:33
  • کد خبر : ۱۲۷۲۰
  • مشاهده :  360 بازدید
  • چاپ خبر : تا اطلاع ثانوی بازی های خانگی ملوان بدون تماشاگر برگزار می شود

تا اطلاع ثانوی بازی های خانگی ملوان بدون تماشاگر برگزار می شود

با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع بعدی ، مسابقات خانگی تیم ملوان بندرانزلی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ کمیته ی انضباطی با بررسی گزارش مقامات رسمی مسابقه بین تیم های ملوان و نفت مسجدسلیمان که در تاریخ ۹۶/۱۲/۶ از سری مسابقات لیگ دسته اول ، هفته ی بیست و پنجم در شهر بندرانزلی برگزار شد ؛ به استناد ماده ی ۱۰۰ مقررات انضباطی و با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع بعدی ، مسابقات خانگی تیم ملوان بندرانزلی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد .

لذا باشگاه ملوان محرومیت ایجاد شده در خصوص عدم حضور تماشاگران باشگاه ملوان را از طریق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران پیگیری خواهد کرد تا شاهد حضور مجدد هواداران پرشور و عاشق در رقابت های این فصل باشیم .

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “تا اطلاع ثانوی بازی های خانگی ملوان بدون تماشاگر برگزار می شود”

  • کمیته انضباطی بعد از جنجال های تماشگران در دربی تهران جلوی رییس فیفا باید یه مانوری می داد ! و چه دیواری کوتاه تر از دیوار ملوان برای یک مانور حیثیتی بی خطر ! – ملوان از آغاز فصل جاری ( به دلیل وضعیت ورزشگاه انزلی ) عملاً از تماشاگر محروم بوده ! ولی ملوانان به شنا کردن برخلاف موج و تشنگی تحمل کردن کنار دریا عادت دارند ! گمان نمی رود که از این پس داوری هوس نامردی در حق ملوان بکند !

  • فرهاد مجیدی says:

    سلام ملوانی های عزیز ،،، من بارها (ده ها مرتبه) برای دیدن مسابقه از تهران به انزلی و شهرهای نزدیکی مثل قزوین و کرج رفتم متاسفانه در بیشتر این بازی ها اندک طرفدارانی هستند که حالت طبیعی ندارن و وقتی میان ورزشگاه از الفاظ بسیار ناشایستی بر علیه داوری ، تیم مهمان و بعضاً بازیکن خودی استفاده میکنن که گاهاً همین کارها بهونه ی کافی رو به داوران برای ضربه زدن به تیم میدن ، فراموش نکنیم بالاخره داوران هم مجموعه یی واسه خودش داره که در نشست های صمیمی سفارش تیم رو به هم میکنن ، (این فارغ از … سیستماتیکی هست که از سالیان دور در این صنف وجود داره ، بیاییم با اندرز و خواهش از چنین دوستانی ازشون بخوایین خویشتندار باشن ، مطمئناً این ها هم دلشون با تیمه منتهی به خاطر یکسری از مسایل کنترلی بر رفتارشون ندارن ، کاش باشگاه با استخدام تعدادی از طرفداران به عنوان افسران امنیتی تیم میتونستن جلوی چنین وقایعی رو که مسلماً دودش به چشم یک شهر میره رو بگیرن ، ما شایستگی حضور در لیگ برتر رو بیشتر از خیلی از تیم های دیگه داریم ، اما چه کسی متولی کانالیزه کردن این اهداف در باشگاه ست ، ………… . در خوشبینانه ترین حالت باشگاه نیاز اساسی به یه رفرم داره . وگرنه سالیان متمادی ما در لیگ یک دست و پا خواهیم زد .

ارسال دیدگاه