رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 اسفند 1396 - 18:50
  • کد خبر : ۱۲۷۲۷
  • مشاهده :  126 بازدید
  • چاپ خبر : پیروزی ذوب‌آهن برابر الوحده
هفته ی سوم لیگ قهرمانان آسیا ؛

پیروزی ذوب‌آهن برابر الوحده

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با پیروزی برابر الوحده ی امارات شانس خود برای صعود به مرحله ی بعدی مسابقات را افزایش داد .

در روز دوم از هفته ی سوم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۶ امروز سه شنبه تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم الوحده ی امارات بود که این بازی با برتری ۲ بر صفر شاگردان قلعه نویی به پایان رسید . مرتضی تبریزی (۳۴ و ۷۳) برای ذوب آهن گل زد .

در این دیدار که تماشاگران استقبالی از آن نکرده بودند ، ذوب آهن در نیمه ی اول بیشتر از حریف اماراتی صاحب توپ و میدان بود و با گل دقیقه ی ۳۴ مرتضی تبریزی مزد برتری اش را هم گرفت اما تیم الوحده نیز موقعیت هایی را روی دروازه ی میزبان ایجاد کرد اما نتوانست به گل برسد .

در نیمه ی دوم ذوب آهن صاحب موقعیت  های زیادی شد و می توانست تعداد گل هایش را چند برابر کند اما فقط یک بار روی ضربه ی آرام مرتضی تبریزی و اشتباه عجیب دروازه بان الوحده به گل رسید تا سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند . 

شاگردان امیر قلعه نویی با این پیروزی ۶ امتیازی شدند و شانس خود برای صعود از گروه دوم مرحله ی مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا را افزایش دادند . در این گروه تیم الدحیل قطر با انجام دو بازی ۶ امتیازی است و شانس اول صعود به مرحله ی بعد است . تیم لوکوموتیو تاشکند ۳ امتیازی است و الوحده ی امارات نیز بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد . 

"خبرگزاری مهر"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه