رفتن به بالا
  • سه شنبه - 15 اسفند 1396 - 19:16
  • کد خبر : ۱۲۷۳۰
  • مشاهده :  165 بازدید
  • چاپ خبر : دست نشان : به خاطر تماشاگران و بازیکنان به ملوان برگشتم

دست نشان : به خاطر تماشاگران و بازیکنان به ملوان برگشتم

سرمربی ملوان فوتبال بندرانزلی گفت که تماشاگران و بازیکنان تیمش ، عامل بازگشت این مربی به جمع ملوانان بوده است .

نادر دست‌نشان درباره ی تساوی بدون گل تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت : آلومینیوم مربی جوانی دارد و تیمی بسیار هماهنگ و خوب است . در این بازی شرایط خوبی داشتیم ، اما انسجام دفاعی حریف خیلی زیاد بود و موقعیت‌های کمی نصیب ما شد . ما در مجموع پنج موقعیت گلزنی داشتیم و موقعیت خاصی هم به آلومینیوم ندادیم . مدافعان ما ، حریف را به خوبی کنترل کردند .

وی با تمجید از قضاوت شاهو اصلانی گفت : برخلاف چند هفته ی گذشته که داوری ما را خیلی اذیت کرد ، اصلانی بسیار مسلط بود و هر دو تیم از قضاوت او راضی بودند .

سرمربی ملوان درباره ی تساوی‌های متعدد این تیم و امتیازاتی که ملوانان از دست می‌دهند ، تصریح کرد : وقتی شرایطی ایجاد می‌شود که حریف با خطا گل می‌زند یا دو پنالتی به سود ما اعلام نمی‌شود و باعث از دست رفتن پیروزی‌مان می‌شود ، چه کار کنیم ؟ کیفیت بازی اهمیت زیادی دارد که ما در دور برگشت از همه ی حریفان خود بهتر بودیم و تیمی نتوانست مقابل ما بازی برتری ارایه کند . بعضی مواقع اتفاقات فوتبالی باعث می‌شود تیم شایسته پیروزی را از دست بدهد .

«آیا ملوان هنوز برای صعود به لیگ برتر امید دارد یا خیر ؟» ، دست‌نشان در پاسخ به این پرسش خاطرنشان کرد : تا در جدول شانس صعود داریم ، تلاش می‌کنیم و از صعود ناامید نیستیم . باید در بازی‌های باقیمانده ی نیم‌فصل دوم ، پیروزی‌های بیشتری کسب کنیم تا به لیگ برتر راه یابیم .

وی درباره ی بازگشت خود به ملوان پس از استعفای نافرجامش اظهار داشت : دلیل اصلی بازگشتم ، تماشاگران و بازیکنان تیم بودند که نمی‌خواستم آن ها را تنها بگذارم . دیدم ادامه ی راه مهم‌تر از بدقولی و بدعهدی‌های سابق است . قرار است تا آخر هفته ، باشگاه به حساب اعضای تیم ، مبلغی واریز کند .

سرمربی ملوان در مورد محرومیت تماشاگران ملوان از حضور در دیدارهای خانگی این تیم تا اطلاع ثانوی با حکم کمیته ی انضباطی ، با بیان این که اتفاقات پس از دیدار ملوان – نفت مسجدسلیمان اشتباه بود ، گفت : به‌عنوان فردی در خانواده ی فوتبال وقتی این همه تناقض را می‌بینم ، دلم به درد می‌آید . تعدادی از تماشاگران ما حرکاتی انجام دادند که خودشان هم به اشتباه بودن آن آگاه هستند ، اما اتفاقات مهلک‌تر و خونین‌تر از رخدادهای این مسابقه اتفاق می‌افتد ، اما چنین حکمی صادر نمی‌شود . یا ناظران این دیدارها خلاف واقعیت گزارش می‌دهند یا این که افراد تصمیم‌گیرنده در کمیته ی انضباطی چشم خود را روی برخی تیم‌ها و اتفاقات می‌بندند .

دست‌نشان با اشاره به اتفاقاتی که در حاشیه ی دیدار نفت مسجدسلیمان – شهرداری تبریز رخ داد ، تصریح کرد : از سیروس دین‌محمدی بپرسید این هفته چه اتفاقی برای تیمش افتاد . این اتفاقات کم نیستند . هفته ی قبل عکاسان و تماشاگران ما احساساتی شدند و کارهای اشتباهی انجام دادند . من این‌قدر از اشتباه مهلک داور ناراحت بودم که پس از بازی به رختکن رفتم ، اما همین اشتباهات باعث عصبانیت تماشاگران ، عکاسان و خبرنگاران شد . ما که نصف سکوهای ورزشگاه تختی را به دلیل تعمیرات در اختیار نداریم ، از نصف دیگر آن هم محروم شدیم !

وی با گلایه از عادل فردوسی‌پور و برنامه ی ۹۰ خاطرنشان کرد : فردوسی‌پور همیشه سردسته ی مخالفان دیدارهای بدون تماشاگر بوده است ، اما او باید همان‌طور که فیلم حرکت ناشایست هواداران ملوان را پخش کرد ، صحنه‌های قبل از پنالتی نفت را هم نشان می‌داد . همه قبول دارند که پنالتی نفت درست بود ، اما آقای فردوسی‌پور ! چرا صحنه‌یی که باعث درگیری شد و داور دو بار برای ما خطایی اعلام نکرد ، پخش نکردی ؟ داور دو خطا برای ما نگرفت و همان توپ خطایی به سود نفت و سپس پنالتی شد . ما به پنالتی اعتراض نداشتیم . من از فردوسی‌پور می‌خواهم که واقعیت را پخش کند . همین مساله باعث می‌شود که حکم کمیته ی انضباطی تشدید شود .

«اصفهانیان ، رییس پاک کمیته ی داوران اعلام کرد که داور در این مسابقه اشتباه کرد» ، سرمربی ملوان با بیان این جمله گفت : کمیته ی انضباطی هم فقط گزارش بازی را می‌خواند و نمی‌داند چه اتفاقاتی رخ داده است . با این حال راضی به رضای خدا هستیم و امیدوارم همه ورزشگاه‌های ما واقعاً سالم باشند . من حاضرم خودم و تیمم فدا شویم ، اما کمیته ی انضباطی امنیت را در همه ی ورزشگاه‌ها ایجاد کند .

دست‌نشان تصریح کرد : کمیته ی انضباطی تیم‌ها را با محرومیت تماشاگران‌شان جریمه نکند . وقتی یک تیم را به‌عنوان جریمه به یک استان دیگر می‌فرستند ، بازی‌های خانگی ما را هم به استان همجوار مانند قزوین یا تهران بفرستند . مگر قانون برای تیم‌ها فرق می‌کند ؟ ما هم اعتراضی نمی‌کنیم و این احکام را برای سالم‌سازی فوتبال تحمل خواهیم کرد . ان‌شاالله داوران ، مربیان و بازیکنان در فوتبال ما با امنیت کامل فعالیت کنند .

"خبرگزاری تسنیم"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه