رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 اسفند 1396 - 12:39
  • کد خبر : ۱۲۷۷۷
  • مشاهده :  326 بازدید
  • چاپ خبر : نصیری : دیگر قادر به ادامه ی کار در باشگاه نیستم

نصیری : دیگر قادر به ادامه ی کار در باشگاه نیستم

سرپرست باشگاه ملوان انزلی گفت :‌ هفته ی گذشته استعفایم را به هیات مدیره ی این باشگاه ارایه کردم .

مهران نصیری در مورد علت استعفایش از مدیریت باشگاه ملوان گفت : من هفته ی گذشته استعفایم را به صورت کتبی به هیات مدیره ی باشگاه ملوان ارایه کردم ، البته آن ها این استعفا را نپذیرفتند ولی من با توجه به شرایطی که وجود دارد دیگر قادر به ادامه ی کار در باشگاه نیستم .

وی در مورد علت علنی‌شدن استعفایش پس از یک هفته اظهار داشت : برای استعفایم دلایلی دارم که فعلاً آن ها را بازگو نمی‌کنم . به خاطر برخی شرایط دیگر بهتر است من در باشگاه ملوان نباشم . باشگاه ملوان فقط متکی به نصیری نیست و قطعاً کارش را انجام می‌دهد .

"خبرگزاری فارس"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “نصیری : دیگر قادر به ادامه ی کار در باشگاه نیستم”

  • فرهاد مجیدی says:

    ممنون از این که رفتی ،،، باور کن وقتی مفید فایده نیستی باید بری ،،، به خاطر شجاعت در رفتارت ممنون ، اما آقای نصیری این مردم و طرفداران بیگانه و غریبه نیستن ، ریشه ی تیم ملوانن ، لطفاً ناگفته ها رو بگو . خیلی وقته تو این کشور باب شده بگم ، آقا گفتن شجاعت میخواد … حق مردم انزلیه که بدونن تو باشگاه چی میگذره ، نگران عواقبش نباش ، با این که انزلی کوچیکه و اخبار سریع به گوش میرسه ، اما باوجدان و باشرف ها تو این شهر زیادن . خواهش میکنم پشت پرده ها رو افشا کن ، شاید بعضی چیزها رو بعضی ها بدونن ، اما لطفش به آینه که مشکلات تیم توسط دست اندرکاران افشا بشه ، از بیان حرف های گذشته خودداری کن ، تیم سال هاست که از بی پولی رنج میبره ، میدونیم ، اما مشکل در موانعی هست که چسبیده های به باشگاه به وجود آوردن ، باید مشخص بشه در این چند سال چه کسانی نذاشتن تیم سامان بگیره ، بازی های کثیف سیاسی کمر تیم رو شکست ، با این حال بازم جای شکرش باقیه نذاشتی مافیا پشت سرت قایم بشن . البته من تو کامنت های قبلی برای شخص شما پیام داده بودم تا بازیچه ی اونا نشی .

ارسال دیدگاه