رفتن به بالا
  • دوشنبه - 21 اسفند 1396 - 15:03
  • کد خبر : ۱۲۷۸۲
  • مشاهده :  341 بازدید
  • چاپ خبر : رژه ی فجرسپاسی پیشاپیش ملوانان

رژه ی فجرسپاسی پیشاپیش ملوانان

فجرسپاسی با تحولی بزرگ در نیم فصل دوم و قرار گرفتن در رتبه ی دوم جدول اکنون قدم‌هایش را محکم‌تر و جلوتر از ملوانان برداشته است .

تیم‌های نظامی لیگ دسته اول نیم فصل دوم را با نتیجه گیری خوب آغاز کردند اما در این بین فجر به نسبت ملوان نتایج بهتری کسب کرده و حتی خود را در رده ی دوم جدول جا کرده است . در واقع فجر یک گام در رژه ی نظامی جلوتر از همتای بندرنشین خود است . آن ها می‌خواهند بار دیگر به لیگ‌برتر بازگردند و حق از دست رفته‌ی شان را از سطح اول فوتبال ایران  پس گیرند . البته ملوان هم در این دو فصل در صدد بازگشت به لیگ‌برتر است اما شرایط بد مالی و اتفاقاتی که در این دو فصل برای آن ها رقم خورده ، باعث شده تا آن ها نتوانند با قدرت به کار خود ادامه دهند .

 نکته ی حایز اهمیت در دیدارهای این دو تیم در نیم فصل دوم این است که ملوان در ۱۰ هفته ی گذشته حتی یک باخت هم نداشته اما فجر در دیدار هفته ی بیستم توسط مس رفسنجان متوقف شد ؛ اما با این حال باز هم این شیرازی ها هستند که خود را به جمع مدعیان اضافه کردند .  

فجری‌ها در ۱۰ هفته ی گذشته ۶ پیروزی ، ۳ تساوی و یک باخت در کارنامه ی خود ثبت کردند که همین نتایج ۲۱ امتیاز به امتیازات آن ها افزوده و آن ها اکنون ۴۹ امتیازی هستند و در رتبه ی دوم جدول رده‌بندی قرار دارند . در مقابل ملوان ۲ برد و ۸ تساوی داشته که مجموعاً ۱۴ امتیاز به امتیازاتش افزوده شده و در رتبه ی نهم جدول جا خوش کرده است .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه