رفتن به بالا
  • سه شنبه - 22 اسفند 1396 - 19:12
  • کد خبر : ۱۲۷۹۲
  • مشاهده :  492 بازدید
  • چاپ خبر : ۳ باشگاه لیگ دسته اولی فوتبال متهم به دوپینگ هستند

۳ باشگاه لیگ دسته اولی فوتبال متهم به دوپینگ هستند

تست دوپینگ بازیکنان ۳ باشگاه لیگ دسته اول فوتبال مثبت اعلام شده است .

لیگ دسته اول در مراحل حساسی به سر می‌برد و هفته ی بیست و هفتم آن فردا با بازی تیم خونه به خونه و آلومینیوم اراک به پایان می‌رسد . این در حالی است که برخی از مربیان و مدیران باشگاه‌ها نسبت به بحث دوپینگ در لیگ دسته اول ابراز نگرانی کردند . در حال حاضر بازیکنان ۳ باشگاه لیگ دسته اول متهم به دوپینگ هستند و نمونه ی اولیه آزمایش آن ها مثبت اعلام شده است .

"خبرگزاری فارس"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “۳ باشگاه لیگ دسته اولی فوتبال متهم به دوپینگ هستند”

  • رمز موفقیت ملوان = مدیر مجرب قوی و با نفوذ + پشتوانه ی مالی + ورزشگاه و امکانات خوب + مربی خوب + بازیکنان باکیفیت + حمایت هواداران + دارا بودن اعتبار و شخصیت تیمی

  • فرهاد مجیدی says:

    خدا رو شکر ، این حرکت روبه فال نیک می گیریم ، لطفاً تا زمانی که مقدوره یه شمای سازمانی درست و حسابی حداقل از تجربیات باشگاه های سپاهان ، ذوب آهن ، فولاد ، بهره برداری بشه (فقط از نظر برنامه ریزی و چارت سازمانی) میشه از کشور های دیگه هم الگو برداری کنن ، تلفیقی از این دو نوع چارت ، برای باشگاه محبوبمون ایده آل خواهد بود . حق و حقوق پرسنل فارغ از هر نوع رانتی ، پاداش بی مورد و در کل لفت و لیس خودداری کنن . یه یادگار خوب از خودشون به جا بذارن ، یه کلاس خوب مدیریت ورزشی برای مدیرعامل نرفته برگشته ما آقای نصیری باشه . فقط به منافع تیم و شهر توجه کنن ، باعث امیدواری خواهد بود اگر این گونه بشه . برای سال آینده یه سرمربی و چند تا بازیکن طراز اول لازمه که هیچ واجبه .

ارسال دیدگاه