رفتن به بالا
  • سه شنبه - 22 اسفند 1396 - 21:33
  • کد خبر : ۱۲۷۹۹
  • مشاهده :  146 بازدید
  • چاپ خبر : پرسپولیس طلسم نمایندگان ایران را شکست
هفته ی چهارم لیگ قهرمانان آسیا ؛

پرسپولیس طلسم نمایندگان ایران را شکست

تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدار نمایندگان ایران در چهارمین هفته ی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد برابر الوصل به پیروزی برسد تا تنها برد ایرانی ها در این هفته ثبت شود .

در شروع دور برگشت رقابت های گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه ی امروز سه شنبه تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه زعبیل شهر دبی مهمان تیم الوصل بود که این بازی با برتری یک بر صفر سرخ پوشان ایران به پایان رسید . کمال کامیابی نیا در دقیقه ی ۳۷ برای پرسپولیس گل زد .

شروع بازی با برتری الوصل همراه بود و این تیم صاحب دو موقعیت خوب برای گلزنی شد اما نتوانست دروازه ی تیم ایرانی را باز کند . پس از بیست دقیقه ی ابتدایی بازی ، پرسپولیس تلاش کرد تا نبض بازی را در اختیار بگیرد که موفق هم شد و تا حدودی بازی را به تعادل کشید .

در دقیقه ی ۳۶ این دیدار وحید امیری در برخورد پای بازیکن حریف با صورتش دچار مصدومیت شد و به ناچار جایش را به گادوین منشا داد . در لحظه ی ورود منشا به زمین پرسپولیس صاحب ضربه ی ایستگاهی شد که این ضربه را ماهینی ارسال کرد و کامیابی نیا در دقیقه ی ۳۷ گل سرخ پوشان را به ثمر رساند .

در نیمه ی دوم دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند که تلاش الوصل برای رسیدن به گل تساوی و جلوگیری از حذف بیشتر از پرسپولیس بود اما سرخ پوشان در ضدحملات و سرعت خوب منشا صاحب چند فرصت شدند که نتوانستند از این فرصت ها به خوبی استفاده کنند .

ضمن این که علیرضا بیرانوند در چند صحنه موثر ظاهر شد و توانست حملات تیم الوصل را بی ثمر بگذارد . در دقایق پایانی برانکو سعی در حفظ نتیجه داشت و شایان مصلح را به جای علیپور وارد زمین کرد تا از گل زده محافظت کند .

پرسپولیس با این پیروزی ۹ امتیازی شد و در کنار السد قطر که این تیم هم ۹ امتیازی است ، در صدر جدول گروه سوم قرار گرفتند . در میان چهار نماینده ی ایران در لیگ قهرمانان آسیا و در هفته ی چهارم ، تنها پرسپولیس به برتری رسید . استقلال و تراکتورسازی به تساوی رضایت دادند و ذوب آهن هم شکست سنگینی را پذیرا شد .

"خبرگزاری مهر"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه