رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 اسفند 1396 - 12:28
  • کد خبر : ۱۲۸۴۹
  • مشاهده :  344 بازدید
  • چاپ خبر : دست‌نشان : ملوان تا اینجا هم قهرمان است

دست‌نشان : ملوان تا اینجا هم قهرمان است

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : ملوان انزلی تا اینجا هم قهرمان است و کار بزرگی انجام داده است .

نادر دست‌نشان پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل ماشین‌سازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : هر دو تیم شایسته ی پیروزی بودند ، برخی حرکات و رفتارهایی که در آخر بازی دیدیم ناشی از این بود که انتظار دو طرفه وجود دارد قبل از این که ما گل بخوریم بازیکن ما مصدوم شد و انتظار داشتیم آن ها توپ را به بیرون از زمین بزنند ، همان طور که دو بار بازیکنان حریف مصدوم شدند و ما هم همین کار را کردیم ولی متاسفانه بازیکنان ماشین‌سازی توپ را که به بیرون نزدند هیچ ، آن را آوردند و تبدیل به گل کردند .

وی افزود : این مسایل در نیمه ی دوم هم ادامه پیدا کرد ، به دلیل این که ماشین‌سازی در جایگاه مناسبی نیست بازیکنانش عصبی شده بودند و این مساله باعث شد که آن ها نتوانند از شرایط خود به خوبی استفاده کنند و این مساله به سود ما هم شد .

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی ادامه داد : در پایان بازی عباس آقایی سرمربی ماشین‌سازی بزرگی کرد و به رختکن ما آمد و معذرت‌خواهی کرد ، من هم از او عذرخواهی کردم ، فوتبال همین است . وقتی اشتباهاتی از ناحیه ی داور یا افراد دیگر صورت می‌گیرد نباید کنتر‌ل‌مان را از دست بدهیم . بازیکنان ما بعد از پیروزی خوشحال بودند که  این طبیعی بود به هر حال مربیان دو تیم این مسایل را کنترل کردند .

دست‌نشان در مورد گل دوم تیمش و اعتراض ماشین‌سازان گفت : خطایی رخ نداد ، کمک‌داور اول پرچم زد اما داور دید که خطایی رخ نداده است و بازیکن ماشین‌سازی قصد داشت خطا کند که داور آوانتاژ داد و توانستیم گل هم بزنیم .

وی در مورد سرنوشت این فصل ملوان گفت : ملوان تا اینجای کار هم قهرمان است ؛ تیم‌های لیگ امسال را به دو بخش تقسیم کنیم ، تیم‌هایی که سرمایه‌دار هستند و تیم‌هایی که وضعیت مالی خوبی ندارند ؛ مثل صبا ، ماشین سازی ، ایران‌جوان ، تیم ملوان دارد بزرگی می‌کند هم سازندگی می‌کنیم ، هم نتیجه می‌گیریم . هنوز هم از صعود ناامید نیستیم . امیدوارم مسوولان در شهر انزلی و استان گیلان ما را حمایت کنند ما هنوز ناامید نیستیم . با تیم‌های بالاتر از خودمان بازی داریم ، می‌توانیم از آن ها امتیاز بگیریم . امروز یک لشکر غایب داشتیم و پیروز شدیم .

دست‌نشان تصریح کرد : امروز مقابل تیم خوب ماشین‌سازی بازی خوبی انجام دادیم ، اگر از تیم ملوان حمایت شود شرایط بهتر خواهد شد ، البته داوران هم باید دقت‌نظر بیشتری بکنند . در بازی‌های گذشته حتی بازیکن ما بی‌مورد اخراج شد یا گلی زدیم که درست بود و مردود اعلام شد . در بازی با نفت مسجدسلیمان هم همین شرایط بود ، داور به ضرر ما اشتباه کرد ، امیدوارم شجاعتی که اصفهانیان رییس کمیته ی داوران در میدان دادن به داوران جوان دارد ، داوران هم احساس مسوولیت بیشتری بکنند . تیم‌هایی مثل ملوان و ماشین‌سازی ریشه‌دار و پرتماشاگر هستند . انتظار این است که داوران دقت‌نظر بیشتری داشته باشند .

وی در مورد فرا رسیدن عید نوروز گفت : آرزو می‌کنم همه ی مردم عزیزمان در سال جدید سال خوب و پر از شادی داشته باشند ، یعنی سلامت باشند و امکانات مالی داشته باشند . فوتبال برای تیم‌های ریشه‌داری مثل ماشین‌سازی و ملوان یک نیاز است . آرزوی ورزشی‌ام این است که این تیم‌ها امکانات خوبی داشته باشند ، مطمئناً مسوولان شهری و استانی در شهر بزرگی مثل تبریز می‌توانند کمک کنند . امیدوارم که با حمایت افرادی مثل زنوذی فوتبال ماشین‌سازی به جایگاه خودش برگردد .

وی در مورد این که امروز زیاد کنار خط نمی‌آمد ، گفت :‌ من در این بازی محروم بودم ، روی سکو بودم ، گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مس‌گری . در انزلی یک نفر داور را کتک زد ، گفتند عامل درگیری من بوده‌ام و من را محروم کردند . به رضای خدا راضی هستیم . اما آقای ناظر باید در کارت عدالت داشته باشی . داور باید چه زمانی وارد رختکن کن شود ؟ زمانی که پلیس امنتیش را تامین کند . آقای ناظر شما وظیفه‌ات را درست انجام ندادی و گزارش دروغ نوشتی و من محروم شدم .

"خبرگزاری فارس"

telegram

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “دست‌نشان : ملوان تا اینجا هم قهرمان است”

  • با تشکر از زحمات بازیکنان بی ادعا و کادرفنی پرتلاش ملوان (که برغم مشکلات و کمبود منابع و امکانات از تلاش دست برنداشتند) و تبریک نوروز ۹۷ و سال نو و با آرزوی تندرستی ، بهروزی و موفقیت ملوانان و دست اندرکاران وب سایت وزین سپیدنیوز و خانواده های محترم شان در سال نو !

ارسال دیدگاه