رفتن به بالا
  • یکشنبه - 27 اسفند 1396 - 14:51
  • کد خبر : ۱۲۸۵۷
  • مشاهده :  346 بازدید
  • چاپ خبر : توضیح هیات فوتبال گیلان در خصوص ضرب و شتم داور

توضیح هیات فوتبال گیلان در خصوص ضرب و شتم داور

اتفاقات عجیب در جدال دو تیم گیلانی و درگیری با عوامل داوری این بازی بازتاب منفی زیادی را در پی داشته و در این رابطه هیات فوتبال گیلان در این خصوص واکنش نشان داد .

انتشار اخبار و عکس‌هایی از درگیری در جریان دو دیدار دو تیم چای ناطق لاهیجان و شاهین انزلی ، با واکنش علی وهابی ، روابط عمومی هیات فوتبال گیلان همراه بوده است . او در این زمینه این طور توضیح داد : به دلیل حساسیت دیدار دو تیم چای ناطق لاهیجان و شاهین انزلی از هفته ی ۲۶ پایانی در تعیین نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان (جام گیل) و معرفی نایب قهرمان به مسابقات جام حذفی کشور از حمید حاج ملک داور توانمند و لیگ برتری استفاده شده بود و تنها از روی اشتباه و سهواً در استفاده ی عوامل نیروی انتظامی از گاز اشک آور حمید حاج ملک مورد اصابت گاز اشک آور قرار گرفته است .

وی در خصوص درگیری عوامل یکی از تیم‌ها با کوبل داوری گفت : داور مضروب شده حامد سیری از داوران آینده دار گیلان است که به عنوان داور چهارم در حال اعلام وقت اضافه ی پایان بازی بوده است که مورد هجوم ایمان علی ناطق مالک و مدیرعامل باشگاه چای ناطق ، پسر وی و برخی تماشاگران منتسب به این باشگاه قرار گرفته است .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه