رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 فروردین 1397 - 09:56
  • کد خبر : ۱۲۸۸۴
  • مشاهده :  285 بازدید
  • چاپ خبر : پورغلامی : بازگشت ملوان به نیروی دریایی می تواند خبری خوش برای هواداران باشد

پورغلامی : بازگشت ملوان به نیروی دریایی می تواند خبری خوش برای هواداران باشد

سرمربی اسبق تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : در صورتی که سهام باشگاه ملوان به نیروی دریایی بازگردانده شود ، این نیرو با همکاری منطقه ی آزاد انزلی می تواند این باشگاه را دوباره به اوج برگرداند .

فرهاد پورغلامی در مورد شرایط باشگاه ملوان و خبر بازگشت این باشگاه به نیروی دریایی ، گفت : باشگاه ملوان یکی از باشگاه های قدیمی و سازنده ی فوتبال ایران است که همواره فوتبالیست های بزرگی را به فوتبال ملی ایران معرفی کرده است . ملوان بعد از این که به بخش خصوصی واگذار شد با چالش های زیاد رو به رو شد . اکنون هم اگر نیروی دریایی قبول کند که مدیریت این باشگاه مردمی  را دوباره به دست بگیرد و با همکاری منطقه ی آزاد انزلی دوباره روزهای درخشان ملوان در فوتبال ایران تکرار خواهد شد .تمام افتخارات ملوان در زمان مدیریت نیروی دریایی بوده است .

وی افزود : نیروی دریایی مدیریت کم نقصی در باشگاه ملوان داشت و زمانی که نیروی دریایی با منطقه ی آزاد انزلی تعامل داشتند ، دوران خوب ملوان از راه رسید و این باشگاه با کم ترین مشکل و دغدغه ی مالی  به کار خود ادامه داد . قطعاً اگر بازهم شاهد همکاری و تعامل نیروی دریایی و منطقه ی آزاد انزلی در باشگاه ملوان باشیم ، این می تواند بهترین خبر و عیدی برای هواداران ملوان باشد . مردم انزلی به ملوان عشق می ورزند و از سامان گرفتن این باشگاه خوشحال می شوند .

"خبرگزاری فارس"

telegram

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پورغلامی : بازگشت ملوان به نیروی دریایی می تواند خبری خوش برای هواداران باشد”

  • آقا فرهاد عزیز ، بی صبرانه منتظر بازگشت دوران طلایی ملوان ، به خصوص با شما هستم و مطمینم که بسیاری از هواداران هم منتظر این همبستگی و بازگشت ملوان به اوج هستند .

ارسال دیدگاه