رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 فروردین 1397 - 20:40
  • کد خبر : ۱۲۹۲۵
  • مشاهده :  486 بازدید
  • چاپ خبر : حضور پورغلامی و پورنعمت در مرحله ی دوم دوره ی مربی گری حرفه یی فوتبال

حضور پورغلامی و پورنعمت در مرحله ی دوم دوره ی مربی گری حرفه یی فوتبال

مراسم افتتاحیه ی مرحله ی دوم دوره ی مربی گری حرفه یی فوتبال صبح امروز در مرکز ملی فوتبال آغاز شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ مراسم افتتاحیه ی مرحله ی دوم دوره ی مربی گری حرفه یی فوتبال با حضور دکتر میرشاد ماجدی ، رییس کمیته ی آموزش صبح امروز در سالن اجتماعات مرکز ملی فوتبال برگزار شد .
مدرسی این دوره بر عهده ی فلیمنگ از دانمارک است .

در این دوره مجید صالح ، مسعود اقبالی ، اردشیر پورنعمت ، فرهاد پورغلامی ، احمد سنجری ، رضا رجبی ، کوروش برمک ، یحیی گل محمدی ، مجتبی توتونی ، کریم قنبری زاده ، حسین چرخ آبی ، میرمسعود میرزاده ، محمدحسین ضیایی ، مهرداد شکاری ، نادر عربی و مجید رضایی حضور دارند .

دکتر ماجدی درباره ی برگزاری این دوره گفت : بدون شک بعد از این دوره و با توجه به صحبت های مدرس کلاس و خواسته ی ایشان از شرکت کنندگان ، نشان می دهد فارق التحصیلان این کلاس ، دکترین فوتبال هستند . پس از این به بعد باید شاهد تغییر روش و نگرش مربی گری از سوی عزیزان باشیم . تمام هدف کمیته ی آموزش ایجاد تغییر و تحولات در نحوه ی آموزش و برگزاری دوره های مختلف مربی گری است .
وی گفت : قرار است تا از این پس دوره های آموزشی با سبک جدیدی برگزار شود ، چرا که کمیته ی آموزش و فدراسیون فوتبال در بحث آموزش نگاه ویژه یی برای رشد و ارتقای دانش مربیان دارد و قصدمان این است تا با همکاری و تلاش شما مربیان عزیز ، به استانداردهای جهانی برسیم .

رییس کمیته ی آموزش در پایان گفت : تمام تفکرات فدراسیون و مجموعه ی کمیته آموزش بر این است که با بهترین استانداردها ، کلاس های آموزشی خود را برگزار کنیم .

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه