رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 فروردین 1397 - 18:19
  • کد خبر : ۱۲۹۵۴
  • مشاهده :  252 بازدید
  • چاپ خبر : شکست فجر در انزلی ؛ اعاده ی حیثیت ملوانان !
ملوان 2 فجرسپاسی شیراز 1

شکست فجر در انزلی ؛ اعاده ی حیثیت ملوانان !

تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با قبول شکست برابر ملوان بندرانزلی رتبه ی دومی خود را به تیم خونه به خونه داد .

امروز در چارچوب هفته ی بیست و نهم رقابت های لیگ یک و در یکی از دیدارهای حساس شاگردان نادر دست نشان در خانه از تیم دوم جدول رده بندی پذیرایی کردند .

تیم فجرسپاسی شیراز که در هفته های گذشته نتایج بسیار خوبی کسب کرده بود و امیدوار به ادامه ی این روند مقابل ملوان بندرانزلی بود ، در خانه ی این تیم نتوانست کاری از پیش ببرد و با وجود این که بازگشتی دیرهنگام به بازی داشت ، با شکست ۲ بر یک زمین مسابقه را ترک کرد .

ملوان در این مسابقه حساس با تک گل حافظ یعقوبی در دقیقه ی ۲۴ به رختکن رفت و شهریار مقانلو که یکی از سربازهای تیم دست نشان به شمار می رود ، ۱۰ دقیقه پس از شروع نیمه ی دوم اختلاف را به دو برابر افزایش داد تا شاگردان علی کلانتری کار سختی در پیش داشته باشند و تک گل شاهین مجیدی که یکی از مدعیان آقای گلی به شمار می رود نیز به کسب امتیاز برای آن ها منجر نشد .

این شکست موجب شد تا جایگاه تیم فجرسپاسی شیراز به دلیل برد آسان خونه به خونه مقابل راه آهن از دست برود و آن ها حالا با همان ۵۲ امتیاز پشت سر نفت مسجدسلیمان که ۵۷ امتیازی شده و خونه به خونه که ۵۴ امتیازی شده ، قرار دارند و نفس نساجی مازندران را نیز پشت سر خود احساس می کنند .

در سوی دیگر شاگردان دست نشان با کسب این پیروزی ۴۵ امتیازی شدند ولی با توجه به فاصله ی ۱۲ امتیازی با صدر جدول و این که تنها ۵ هفته و ۱۵ امتیاز باقی مانده است ، نمی توان شانسی برای ملوانان جهت صعود به لیگ برتر قایل بود و آن ها با شکست فجرسپاسی ، تنها اعاده ی حیثیت کردند .

"ورزش سه"

telegram

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه